Sunkią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione iškovojo Ramūno Butauto treniruojama Rygos „ASK/Riga“ komanda. Ji išvykoje 70:68 (18:16, 14:9, 16:19, 22:24) palaužė Tartu „Rock“ krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 6 sekundes „Rock“ gynėjas George‘as Tsintsadze taikliu dvitaškiu išlygino rezultatą (68:68). Tada Butautas paprašė minutės pertraukėlės.

Paskutiniąją ataką treneris patikėjo Curtisui Millage‘ui. Amerikietis nors ir prametęs dvitaškį atkovojo kamuolį puolime ir aidint finaliniai mačo sirenai pataisė savo paties netaiklų metimą bei išplėšė pergalę Rygos komandai.

Pralaimėjusiųjų gretose Kęstutis Šeštokas aikštėje nepasirodė.

„ASK/Riga“: Curtisas Millage‘as 14, Aaronas Bramlettas 13 (9 atk. kam.), Aerickas Sandersas 11, Sandis Valteris 11, Dwayne‘as Broylesas 10.

„Rock“: Janis Taltis 18, Tanelis Teinas 15, Geroge‘as Tsintsadze 13, Gertas Kullamae 9.