Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Kinijos rinktinė (2-2) buvo per plauko nuo visiško fiasko pasaulio čempionate.

Turnyro šeimininkai tik pačioje mačo pabaigoje 77:73 (19:18, 16:14, 19:20, 23:21) išplėšė pergalę prieš Pietų Korėją (0-4) ir tęsia kovą dėl kelialapio į kitais metais vyksiančias olimpines žaidynes.

Visų rungtynių metu nė viena komanda nepirmavo dviženkle persvara, o mačo kulminacija vyko pačioje jo pabaigoje.

39-ąją rungtynių minutę rezultatas dar buvo lygus (70:70), Lee Seoung-hyunas realizavo baudos metimą už techninę pražangą ir rezultatą persvėrė – 71:70.

Vis tik prieš prasidedant paskutinei minutei, taškus pelnė Ailunas Guo, visai netrukus jis dar smeigė ir tolimą metimą bei likus 40 sekundžių, kinų persvara išaugo iki 4 taškų (75:71).

Po šio epizodo abi komandos pradėjo baudų metimų maratoną, bet užtikrintai jas realizavę kinai išlaikė turėtą persvarą bei iškovojo svarbią pergalę.

Kinijos rinktinė: Ailun Guo (5/11 dvit.) ir Rui Zhao (4/6 dvit.) po 16, Qi Zhou 13 (5/7 dvit., 14 atk. kam.).

Pietų Korėjos rinktinė: Kimas Sunh-yungas 14 (4/13 metimų), Lee Seoung-hyun ir Choi Junyongas po 12.