Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Klampiose ir nerezultatyviose rungtynėse itin svarbią pergalę šventė Ispanijos (4-0) rinktinė.

Sergio Scariolo auklėtiniai po itin atkaklios kovos 67:60 (18:18, 12:13, 20:17, 17:12) palaužė Italijos (2-2) krepšininkus bei užsitikrino kelialapį į pasaulio čempionato ketvirtfinalį. Italai kartu su puerto rikiečiais jau nebeturi net teorinių vilčių prasibrauti į kitą etapą.

Visų rungtynių metu kova vyko taškas į tašką, o likus kiek daugiau nei 4 minutėms, tritaškį smeigė Danilo Gallinari bei taip padidino savo ekipos persvarą iki 4 taškų (56:52).

Vis dėlto iš karto po to sekė ispanų spurtas. Sergio Llullas realizavo baudų metimus, Victoras Claveras įkrovė iš viršaus, o Ricky Rubio užbaigė greitą ataką metimu iš po krepšio ir likus mažiau nei 3 minutėms, ispanai susigrąžino turėtą persvarą – 58:56.

Neilgai trukus Rubio pataikė abi baudas, Marcas Gasolis įrideno sudėtingą dvitaškį ir prasidėjus paskutinei minutei, ispanų persvara išaugo iki 6 taškų – 62:56.

Rungtynėms artėjant visiškai į pabaigą, italai dar bandė gelbėtis pražangomis, bet ispanų rankos nedrebėjo ir tokiu būdu jie įtvirtino savo pergalę.

Ispanijos rinktinė: Juancho Hernangomezas 16 (5/7 dvit.), Ricky Rubio 15 (3/8 dvit., 7 kld.), Sergio Lullas 11 (1/6 trit.).

Italijos rinktinė: Danilo Gallinari 15 (5/9 metimai), Luigi Datome 12 (4/7 dvit.), Marco Belinelli (3/10 dvit., 0/6 trit.) ir Alessandro Gentile po 7.

Atrinkti (0) Visi (13)
italai
ne komanda o pavieniu asmenybiu derinys
2019-09-06
-6
Propeleris
"mums nera ribu" Giannio graikai irgi sikon sedi, jei gaus nuo usa o brazilai cekus iveiks grikiai namo :D
2019-09-06
+5
graikams neber
ko prarast, o tas ANNtekoumpo nzn nemoku jo rasyt, pries nba zaidejus manai nesulos?
ttt
Gazolis minusinis buvo o dar dauguma verkia kad valanciunas nepalosia, kartais tiesiog nesiseka ir nieko padaryt negali .Siaip Italai nusipelno pralaimet, nes visiskas nesamones mete ir dar tiek teiseju padedami buvo...
2019-09-06
+6
Žurnalistams
Žurnaliūgos, prieš rašydami straipsnį bent perskaitykite!!! Straipsnio pradžioje rašote, kad ispanai užsitikrino kelialapį į kitą etapą, o italai šans eiti toliau nebeturi, o paskui tai paneigiate!!! Juokdariai!
2019-09-06
+4
Italija
italai jau strigo gynyboje pabaigoje paleido ispanus kaip ir ispanai nerode gero zaidimo
2019-09-06
-4
Kinija
italai gale sugriuvo belinelli is vis nesamones mete po viena zaidzia
2019-09-06
+8
Jeigu Ispanija pralaimės artimiausią dvikovą, o italai laimės, tai reikš, jog į ketvirtfinalį pateks Italijos rinktinė. Tai eliminavo ar ne?
2019-09-06
-5
alio
Nieko nesupratau..pavadinime Ispanai eliminavo Italus,o straipsni raso: Jeigu Ispanija pralaimės artimiausią dvikovą, o italai laimės, tai reikš, jog į ketvirtfinalį pateks Italijos rinktinė.
2019-09-06
gaila
Italijos, kuri tikrai puikiai kovojo beveik visas rungtynes, tik pabaiga nepasiseke, panasiai kaip ir Lietuvai su australais