Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Užtikrintą pergalę iškovojo Kanados rinktinė (2-2), pasaulio čempionate kovojanti dėl 17-osios vietos.

29
29
78%
7/9
80%
4/5

Nicko Nurse‘o auklėtiniai 126:71 (31:13, 32:22, 36:15, 27:21) nepasigailėjo Jordanijos (0-4) krepšininkų, kurie šiose pirmenybėse lieka be pergalių.

126 taškai – rezultatyviausias rezultatas šiame pasaulio čempionate. Tokį patį rodiklį užfiksavo ir Serbija, kuri Filipinus nušlavė 126:67.

Intriga rungtynėse dingo jau pirmajame kėlinyje. Kevinas Pangosas ir Kyle‘as Wiltjeras smeigė po tritaškį, Khemas Birchas pelnė taškus su pražanga ir Kanada šovė į priekį 16:5.

Toliau taškus rinkę kanadiečiai po pirmojo ketvirčio pirmavo 31:13, o antrojo kėlinio pradžioje Kanados persvara išaugo iki 22 taškų – 40:18.

Itin solidų asmeninį pasirodymą surengė Kyle‘as Wiltjeras, kuris pelnė 29 taškus (4/5 dvitaškiai, 7/9 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

7 įmesti tritaškiai – šio čempionato rekordas. Tokį patį rezultatą buvo užfiksavęs ir Naujosios Zelandijos lyderis Corey Websteris.

Kanados rinktinė: Kyle‘as Wiltjeras 29 (7/9 trit.), Melvinas Ejimas 13 (3/4 dvit.), Conoras Morganas 14, Cory Josephas po 11, Kevinas Pangosas 10.

Jordanijos rinktinė: Daras Tuckeris 13 (4/7 dvit.), Aminas Abu Hawwasas 11, Ahmetas Duverioglu 8.