Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Tris pralaimėjimus paeiliui patyrusi Turkija buvo labai arti to, jog praleistų dar vieną smūgį kovų dėl 17-32 vietų starte. Cedi Osmanas ketvirtajame kėlinyje surinko 11 taškų, o jo vedami Ufuko Saricos auklėtiniai Donguane 79:74 (16:26, 16:11, 17:21, 30:16) palaužė ketvirtajame kėlinyje dar dviženklį pranašumą turėjusią Juodkalniją.

Ketvirčio viduryje Milko Bjelicai pataikius dvitaškį, juodkalniečiai pirmavo rekordine – 12 taškų – persvara (65:53).

Tuomet Osmano timptelti turkai iš pradžių surinko šešis taškus be atsako (61:65), paskui dar pridėjo atkarpą 8:0 ir prieš prasidedant paskutinei minutei išsiveržė į priekį (69:68).

Likus rungtyniauti pusę minutės, Juodkalnija turėjo minimalų pranašumą (72:71), bet Osmanas tuoj pat atsakė dviem taškais, Derekas Needhamas prametė iš toli, Melihas Mahmutoglu ir Scottie Wilbekinas pridėjo po dvi taiklias baudas ir įtvirtino antrąją Turkijos pergalę per penkis mačus (77:72).

Osmanas per 34 minutes iš viso įmetė 19 taškų (7/9 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir užfiksavo 16 balų naudingumą.

Natūralizuotas turkų įžaidėjas Wilbekinas išdalijo 13 rezultatyvių perdavimų ir užfiksavo turnyro rekordą. Amerikietis dar pridėjo 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/5 baudos), sugriebė 5 ir perėmė 4 kamuolius bei surinko 28 naudingumo balus.

Juodkalnijos žvaigždė Nikola Vučevičius per 31 minutę sumetė 20 taškų (7/17 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus suklydo.

Turkams O grupėje liko dvikova su Naująja Zelandija, o juodkalniečiams – su japonais.

Turkijos rinktinė: Cedi Osmanas 19 (8/15 metimai), Melihas Mahmutoglu 17, Jamesas Birsenas 15 (8 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 9 (13 rez. perd., 5 atk. kam.).

Juodkalnijos rinktinė: Nikola Vučevičius 20, Derekas Needhamas 13, Bojanas Dubljevičius 12 (8 atk. kam.).