Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Universaliai rungtyniavęs Dennisas Schroderis žaidė trigubo dublio ritmu išvedė Vokietijos rinktinę į antrąją pergalę paeiliui pasaulio čempionate.

Trečiajame kėlinyje mačą perlaužę Henriko Rodlo auklėtiniai 89:78 (14:11, 22:26, 30:23, 23:18) pratęsė Senegalo pralaimėjimų seriją.

Afrikos atstovai pralaimėjo visas ketverias čempionato rungtynes.

Schroderis per 34 minutes pelnė 24 taškus (4/8 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 4/4 baudos), išdalijo 12 rezultatyvių perdavimų, sugriebė 6 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

Senegaliečiai trečiojo kėlinio viduryje dar minimaliai pirmavo 50:48, tačiau tada Mouhammadas Faye užsidirbo nesportinę pražangą, sulig šiuo įvykiu užsivedę vokiečiai surinko aštuonis taškus be atsako ir perėmė iniciatyvą 56:50.

Paskui Maodo Lo ir Schroderis dar pridėjo po tritaškį bei Vokietija staigiai įgijo dviženklį pranašumą (64:53). Per trečiąjį kėlinį vokiečiai surinko 30 taškų, senegaliečiai – 23.

Vokiečiai P grupėje paskutinį mačą sužais su Kanada, o Senegalas – su Jordanija.

Vokietijos rinktinė: Dennisas Schroderis 24 (12 rez. perd.), Danielas Theisas ir Johannesas Voigtmannas (9 atk. kam.) – po 14, Maximilianas Kleberas 12, Robinas Benzingas 11.

Senegalo rinktinė: Ibrahima Faye ir Maurice'as Ndouras – po 17, Youssoupha Ndoye 11, Babacaras Toure 10.