Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Triuškinamą deficitą panaikinę italai per pratęsimą 94:89 (13:24, 13:22, 24:18, 33:19, 11:6) išplėšė pergalę prieš puertorikiečius ir pergalinga gaida užbaigė pasaulio čempionatą Kinijoje.

27
20
83%
10/12
3

Prieš šias rungtynes abi rinktinės jau buvo praradusios visus šansus žengti į atkrintamąsias.

Mačą italai pradėjo vangiai ir po dviejų kėlinių Pietų Amerikos atstovai triuškino savo varžovus – 46:26.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė ir galingai spurtavę italai prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei buvo priekyje – 81:75.

Vis dėlto italai buvo nepasiruošę priešininkų spaudimui, o po Angelo Rodriguezo dvitaškio su pražanga komandas teskyrė du taškai (81:83), o negana to puertorikiečiai sugebėjo puolime nusiimti kamuolį po netikslaus baudos metimo ir išlygino rezultatą.

Per pratęsimą italai spurtavo 6:0 (90:85) ir puertorikiečiams nepavyko staigmena užbaigti pirmenybių – 94:89.

Šiose rungtynėse Romeo Sacchetti vertėsi be Luigi Datomes ir Alessandro Gentiles.

Nugalėtojus į priekį tempė Marco Belinelli ir Danilo Gallinari duetas. Pirmasis rungtyniavo 40 minučių ir pelnė 27 taškus (4/9 dvit., 3/8 trit., 10/12 baud.) , o Gallinari pridėjo 22 (2/7 dvit., 3/7 trit., 9/9 baud.) per 39 minutes.

Italija: Marco Belinelli 27 (10/12 baud.), Danilo Gallinari 22 (9/9 baud., 5 rez. perd.), Awudu Abassas 14 (8 atk. kam.), Amedeo Tessitori 12, Paulas Biligha 10.

Puerto Rikas: Renaldo Balkmanas 14, Angelis Rodriguezas (5 rez. perd.) ir Garry Browne'as po 13, Davidas Huertas 11.