Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Pasaulio čempionato M grupės rungtynėse Nigerija (3-2) 86:73 (19:21, 16:10, 25:20, 26:22) įveikė šeimininkę Kiniją (2-3) ir užsitikrino vietą kitų metų Tokijo olimpinėse žaidynėse kaip geriausia Afrikos komanda.

19
25
100%
9/9
2

Tuo metu Kinija po šio pralaimėjimo tarp Azijos rinktinių liko antroje vietoje, užleidusi į priekį Iraną. Tai reiškia, jog pasaulio čempionato šeimininkai neiškovojo kelialapio į kitų metų olimpines žaidynes.

Nors didžiąją mačo dalį Nigerija buvo priekyje, įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė vos trys taškai (66:63).

Vis dėlto tuomet nigeriečiai spurtavo 9:0 (75:63) ir užtikrintai užbaigė rungtynes.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose Joshas Okogie per 28 minutes pelnė 19 taškų (5/9 dvit., 9/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Nigerija: Joshas Okogie 19 (9/9 baud.), Ekpe Udoh 13, Nnamdi Vincentas ir Chimezie Metu po 11.

Kinija: Yi Jianlianas 27 (8/10 dvit.), Shuo Fangas 19, Zhelinas Wangas 12.