Ūgis: 206 cm
Svoris: 111 kg
Gimimo vieta: Buenos Airės, Argentina

Tinklalapis „BasketNews.lt“ kaip ir kiekvieną dieną pateikia geriausių dienos žaidėjų penketuką, kuriame šįkart atsidūrė ir tokie veteranai kaip Luisas Scola ir Marco Belinelli.

Naudingiausiai sekmadienį rungtyniavo Bogdanas Bogdanovičius. Snaiperis per 35 minutes pelnė 26 taškus (7/9 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus. Vis dėlto įspūdingo serbo pasirodymo neužteko mūšyje prieš Ispaniją – 69:81.

Perimetro linijoje šalia Bogdanovičiaus rikiuojasi Belinelli ir Victoras Claveras.

Pirmasis atvedė italus į pergalę mūšyje su Puerto Riku, kai per 40 minučių pelnė 27 taškus (4/9 dvit., 3/8 trit., 10/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Claveras pergalingose rungtynėse su Serbija per 27 minutes įmetė 14 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.) atkovojo 7, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Rusijos rinktinė čempionatą užbaigė pergale prieš Venesuelą, o nugalėtojus į priekį vedęs Andrejus Voroncevičius per 28 minutes pelnė 17 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Penketuką užbaigia Argentinos krepšinio mohikanas Scola. 39-erių veteranas atvedė savo šalį jau į penktąją pergalę pirmenybėse ir per 32 minutes pelnė 21 tašką (8/14 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.