Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) MVP savo gretose turėjusi Graikijos rinktinė sensacingai keliauja namo.

33
56%
5/9
6

Thanasio Skourtopoulos auklėtiniai 84:77 (18:12, 14:21, 25:16, 27:26) nugalėjo Čekijos rinktinę, tačiau to buvo per maža. Norint patekti į ketvirtfinalį graikai turėjo laimėti 12 arba didesne taškų persvara.

Tuo metu Čekijos likimas yra amerikiečių rankose. Jeigu JAV įveiks Braziliją, į kitą etapą pateks čekai, bet jeigu brazilai pateiks staigmeną, tokiu atveju į ketvirtfinalį prasibraus jie.

Graikai į priekį šovė trečiajame kėlinyje. Giannis Antetokounmpo pataikė dvitaškį, metimą iš po krepšio pridėjo jo brolis Thanasis, kuris netrukus ketvirtį baigė dėjimu ir Graikija pasitikdama ketvirtąjį kėlinį turėjo 8 taškų persvarą.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Ioannis Bourousis pataikė puskablį, Kostas Sloukas realizavo baudas ir graikai susikrovė trokštamą 12 taškų pranašumą – 61:49.

Vis tik Graikijos rinktinės strategas gavo techninę pražangą, Tomašas Satoransky realizavo baudos metimą, o Jaromiras Bohačikas smeigė tritaškį ir likus 6 minutėms, čekai įkvėpė gaivaus oro gurkšnį – 57:65.

Ketvirtojo kėlinio viduryje graikams buvo suduotas dar vienas smūgis – penktąją pražangą užsidirbo G. Antetokounmpo. Neilgai trukus nemenką nuostolį patyrė ir čekai. Tarp rezultatyviausių buvęs Patrikas Auda taip pat užsidirbo penkias asmenines pražangas ir sėdo ant suolo.

Po šio epizodo Martinas Peterka pataikė puskablį, Satoransky pataikė metimą viena ranka ir likus kiek mažiau nei 3 minutėms, graikų viltys pradėjo dužti – 65:70. Jau kitoje atakoje Bohačikas smeigė tritaškį ir Graikijos likimas buvo nuspręstas.

Graikai po paprašytos minutės pertraukėlės dar surinko greitus 5 taškus ir iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, padidino savo persvarą iki 7 taškų (75:68), tačiau Čekija atlaikė lemiamą šturmą ir neleido graikams dar labiau padidinti persvaros.

Nugalėtojams Bohačikas pelnė 25 taškus (4/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Čekijos rinktinė: Jaromiras Bohačikas 25 (4/8 dvit., 4/7 trit., 9 atk. kam.), Patrikas Auda (3/4 dvit.) ir Tomašas Satoransky (9 rez. perd., 8 atk. kam.) po 13, Vojtechas Hrubanas 11 (3/6 trit.).

Graikijos rinktinė: Nickas Calathes 27 (6/8 dvit., 5/9 trit., 35 naud. bal.), Kostas Sloukas 16, Giannis Antetokounmpo 12 (4/8 dvit., 9 atk. kam.), Thanasis Antetokounmpo 11 (4/5 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (20)
Va jums ir graikai.Vieni favoritų krenta jau po antro etapo.Gianniui žaisti pagal FIBA taisykles ir standartus sudėtinga,to jo laukto dominavimo nebuvo.Nors ir treneris neaišku iš kur išlindęs.Jei nesugeba su tokia komanda daug pasiekti,tai prastas treneris tada.