Nuotr.: Prienų „CBet“ nuotrauka
Nuotr. Prienų „CBet“ nuotrauka

Prienų „CBet“ ekipa iškovojo trečiąją pergalę pasiruošimo cikle. Prieniškiai namuose 80:64 (13:14, 19:16, 24:17, 24:17) nugalėjo Saratovo „Avtodor“ komandą.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Martynas Varnas, pelnęs 18 taškų (4/6 trit.), atkovojęs 6 ir perėmęs 2 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiame susitikime Karolis Guščikas ir Devonas Van Oostrumas registruoti nebuvo.

Rungtynes abi komandos pradėjo itin nerezultatyviai ir po pirmojo kėlinio „CBet“ atsiliko minimaliu skirtumu (13:14). Antrąjį ketvirtį taikliu tolimu metimu baigęs Mindaugas Lukauskis išvedė prieniškius į priekį – 32:30.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę „CBet“ krepšininkai prieš ketvirtąjį kėlinį atitrūko (56:47), o lemiamame ketvirtyje dėjo tašką rungtynėse – 80:64.

„CBet“: Martynas Varnas (4/6 trit.) 18 tšk., Arnas Velička (7 rez. perd.) 17 tšk., Rokas Stankevičius 14 tšk., Skylaras Spenceris (7 atk. kam.) 12 tšk., Regimantas Miniotas 8 tšk., Vaidas Čepukaitis 6 tšk., Mindaugas Lukauskis 3 tšk., Gediminas Maceina 2 tšk., Tomas Digbeu ir Ernestas Mankauskas taškų nepelnė.

„Avtodor“: Mouhammadou Jaitehas (11 atk. kam.) 14 tšk., Isaiah Hicksas 13 tšk., Elginas Cookas (11 atk. kam.) 11 tšk., Rayvonte Rice’as 10 tšk.

Atrinkti (0) Visi (6)
Draugyskos
ziuresim kaip rytas susitvarkys su avtodor
2019-09-11
+7
Prienai
puikiai ziurisi varnas sublizga velicka pastovus lyderis nereikia ne veteranui lukauskiui daug persisteng
2019-09-11
+3
Duoda vaizdų Prienai kol kas.Nugalėti Avtodorą Prienams jau yra šis tas.Labiausiai džiugina,kad Velička pastoviai tarp geriausių žaidėjų būna.Šernius turėtų jį pagr.PG padaryti.Ir Varnas atsigavęs.Taip pat vienas lyderių,padirbėjęs vasarą.Gal atsigaus dar.
2019-09-11
+4
Kaip ten bebūtų rytulei bus batai šiame sezone. Jeigu bent iki vasario mėnesio taip atrodys prienai,nevėžis tada LKL bus labai konkurencingas
2019-09-11
-2
Prienai ir Nevėžis 1-3 bus įdomūs vėliau tradiciškai po naujų metų ims stigti algų mokėjimai