Dešimt klaidų per pirmą rungtynių dalį, septyniolika per rungtynes. Tačiau viena jų buvo svarbesnė už visas kitas. Hollisas Price‘as likus žaisti 7 sekundes pametė kamuolį ir palaidojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ viltis švęsti pergalę.

Vilniečiai pirmosiose Eurolygos „Top 16“ rungtynėse namie 81:84 (18:18, 15:26, 24:21, 24:19) nusileido Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipai.

„Lietuvos rytas“ už varžovų nugarų atsidūrė antrajame kėlinyje ir nuo to laiko nė karto nebepirmavo. Dominuodami po krepšiu, „Tau Ceramica“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką įgijo 11 taškų pranašumą (44:33), tačiau jau trečio kėlinio pradžioje jį iššvaistė.

Naudodamiesi varžovų klaidomis, šeimininkai sugebėjo spurtuoti 10:0 ir priartėti iki taško, tačiau persverti rezultato jiems taip ir nepavyko.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės „Tau Ceramica“ pirmavo 81:71, tačiau vilniečiai nepasidavė ir, pelnę 7 taškus be atsako, priartėjo iki trijų taškų – 78:81.

[image=8367 right Price'as buvo rezultatyviausias, tačiau lemiamu metu suklydo]Igoris Rakočevičius tada prametė tolimą metimą, tačiau Pete‘as Mickaelis sugriebė kamuolį puolime ir dvitaškiu padidino pranašumą iki 5 taškų.

Po minutės pertraukėlės Kenanas Bajramovičius įmetė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų, 81:83. Vilniečiams atgijo viltis, kai likus žaisti 13 sekundžių Igoris Rakočevičius prametė abi baudas.

Tačiau Hollisas Price‘as pametė kamuolį ir jis atiteko baskams. Pete‘as Mickaelis stojo mesti baudų ir įmetė tik vieną, tačiau po to Hollisas Price‘as švystelėjo tritaškį iš 8-9 metrų ir baskai šventė pergalę.

„Lietuvos rytas“: Hollisas Price'as 23, Marijonas Petravičius 18 (10 atk. kam.), Kenanas Bajramovičius 15, Mindaugas Lukauskis 10.

„Tau Ceramica“: Tiago Splitteris 17, Mirza Teletovičius 11, Zoranas Planiničius 11, Pete'as Mickealis 9, Gabe Mouneke 9, Igoris Rakočevičius 9.

Pražangos jau pirmajame kėlinyje pasodino ant atsarginių suolelio abu pagrindinius vilniečių aukštaūgius – Kenaną Bajramovičių ir Marijoną Petravičių. Be to, pastarasis susižeidė ranką ir kurį laiką ją šaldė ledu.

Praradę aukštaūgius, vilniečiai sugebėjo išlaikyti apylygį rezultatą ir po pirmojo kėlinio nepirmavo nė viena ekipa – 18:18.

Antro kėlinio pradžioje, išnaudodami savo priekinės linijos žaidėjus, „Tau Ceramica“ iškart šovė į priekį – 26:18. Nors po Aleksandro Trifunovičiaus paprašytos minutės pertraukėlės vilniečiai kiek priartėjo (27:31), tačiau baskai toliau laikėsi savo plano žaisti per priekinę liniją ir tai pasiteisino – po trijų iš eilės Tiago Splitterio taškų skirtumas šoktelėjo iki 9 taškų (36:27).

Besibaigiant antram kėliniui tas pats Splitteris pirmąkart padidino savo komandos pranašumą iki dviženklio – 44:33.

Ilgoji pertrauka pabudino vilniečius. Jie tris kartus iš eilės privertė varžovus suklysti ir, spurtavę 10:0, priartėjo iki vieno taško – 46:47. Iki tol baskai per du kėlinius buvo praradę vos vieną kamuolį.

Nors Zoranas Planiničius dvitaškiu nutraukė svečių taškų badą, tačiau po kelių akimirkų Mindaugas Lukauskis galėjo rezultatą ir išlyginti – jis gavo teisę mesti 3 baudas, tačiau pataikė tik dvi.

Į tai „Tau Ceramica“ atsakė spurtu 11:4 ir skirtumas vėl išaugo – 60:52.

Atrinkti (0) Visi (89)
Gucas
Rytas pydera komanda o ju fanai...
2008-02-15
-1
vromanas paliko gera ispudi, manau kad tikrai geras pirkinys.
2008-02-15
-1
era
Ciubaisas grynas ciainikas. vien del tokiu imi palaikyt zk oponentus, o ne lietuviu komanda... nu lavonas issigimelis, nzn ka pridurt.. laimejo zk per browno fuksus namie pries keramikinius, tai jaucias dievai>))) o kad isvykoj atsikrove kaip mokinukai nuo profu, tai ramu. ramu buvo ir po namu rungtyniu su cska... ar po isvykos su montepachi.. gaila, greitai viskas uzsimirso..

kartu 23 taskai is 88 ( 26.13% )

Brown taskai is viso : 200 ( 14 rungtyniu )

Popovic taskai is viso : 163 ( 14 rungtyniu)

Price ir petraviciaus tasku % komandoje kartu sudejus : 38.3%

reziume , ryto tandemas ( 38.3% ) daugiau lemia komandos sekmes , tuo tarpu zalgirio tandemas ( 32% ) maziau , faktai lieka faktais , zalgiris zaidzia komandiskesni krepini
2008-02-14
+2
gucius
gucas ta veiksmas kuri nurodei tai zalgiris dabar daro :D
2008-02-14
+2
baikit pagaliau varyt vieni ant kito, jau pabodo. palaikysiu siandien zalius.

///
to tapke: beje nepraejo Z lajkas, juk lajko wisad yra. nors jis eurolygoje nepasirode kjp LR itr nerejke ce kist tu grupiu, jie wisad tures galimybe lajmet tik rejke patubulinti kajkuriuos dalykus ir wisx ;)
2008-02-14
///
zmones juk esam lietuvej neswarbu kas dedasi su musu kamondu fanajs bt juk turim sirgti uz abi komandas kad ir kiek palajkytum kita ;) dw fanaj bajkit pyktis nes sumajsty padarysit.... jej pralajmejo tj pralajmejo nu ka padarysi. beje noriu kazkuriam ce pasakyti kad Z llabeu tituluotas wien del to kad klubas senesnis . wo tjp ;D
2008-02-14
+1
teisejai tai ziauriai gryba pjove, gadino visa zaidima. visi tai mate. tokiems tik futbolo rungtynes svilpt.