Nuotr.:

Šakių „Gulbelės“ ekipa ir vėl pasižymėjo pasaulinėje arenoje. Lietuviškoji 3x3 komanda Mongolijoje pasidabino turnyro aukso medaliais bei laimėjo 15 tūkst. JAV dolerių prizą.

Prie taurės ir piniginio prizo lietuviai dar iškovojo kelialapį į „trys prieš tris“ pasaulio taurės etapą, vyksiantį Jordanijoje.

Iš NKL rungtyniaujančio „Vyčio“ pagrindinių žaidėjų (Marijaus Užupio, Aurelijaus Pukelio, Pauliaus Beliavičiaus ir Šarūno Vingelio) sudaryta ekipa savo grupėje laimėjo du susitikimus iš tiek pat galimų.

Pirmiausiai nuo lietuvaičių kirčio rezultatu 14:21 krito Ulan Batoro „MMC Energy“ ekipa. Kitos rungtynės buvo sužaistos beveik tokiu pačiu rezultatu (21:13), kai šakiškiai skėlė antausį kitai Mongolijos komandai.

Didžiausio pasipriešinimo „Gulbelės“ krepšininkai sulaukė turnyro pusfinalyje, kai po nuožmios kovos 21:18 nugalėjo Niujorko „Harlem“ komandą.

Galiausiai finale Lietuvos atstovai nepaliko vilčių iš Serbijos atvykusiai iš Limano komandai, kurią nugalėjo rezultatu 22:12.

Atrinkti (0) Visi (6)
asas
Manau greiciau kazkoks protingas verslininkas ciuptu juos ir moketu alga jiems uz zaidima 3x3 o prizini pasiimtu sau , kad nebegryztu i ta NKLa nes neapsimoka..o visa laika skirtu 3x3