Pralaimėjimu ULEB Eurolygos „Top-16“ varžybas pradėjo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Jie išvykoje 64:74 (21:17, 14:29, 13:17, 16:11) turėjo pripažinti Stambulo „Efes Pilsen“ ekipos pranašumą.

Aikštės šeimininkai jau per pirmąją rungtynių dalį įgijo dviženklę persvarą (46:35), kuri po trijų kėlinių jau siekė 15 taškų (63:48). Per likusias 10 žinučių „Panathinaikos“ krepšininkams sugrąžinti rungtynėms intrigos nebepavyko.

Pralaimėjusiems Šarūnas Jasikevičius per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Panathinaikos“: Šarūnas Jasikevičius 12, Mike‘as Batiste‘as 12, Vassilis Spanoulis 10, Dimos Dikoudis 7.

„Efes Pilsen“: Drew Nicholasas 29, Andre Hutsonas 10, Keremas Gonlumas 9, Ermalas Kuqo 8, Lorenas Woodsas 7.

Komentaras
jai pralose panatinaikos tai ir real turetu pralaimet pagal viska :D (butu labai gerai)

+2
nestas> tu cia fakta bandai nuneigt ar kaip? Rytas uzeme pirma vieta grupeje vadinasi jis stipresnis. Tie Pilseno "krovinejimai" kaip matai siuo atveju visiskai bereiksmiai. Beje vel pasideda tie "kas butu,jeigu butu" tai savo ruoztu galiu pasakyti jei stelmaheris nebutu gaves traumos tai Rytas butu visas pergales iskovojes :)))
2008-02-14
+2
nesvarbu fixed nors ir is B grupes efespilsen jie rytui pakrove nes yra pakankamai stabilus butu ir macabi nugalejes ryta jei butu anksciau treneri pakeite
2008-02-14
+2
to tam noobui zalfaniui kas i mane kreipesi> ka tai keicia kad Rytas abukart pries juos gavo? vistiek uzeme 1 vieta grupeje. Efes Pilsen budami "luzeriu" grupes vidutiniokai pakrove stipresnes grupes nugaletojams ir aplamai cempionams didesniu skirtumu nei rytui,nieko nesako?

+3
Nu maciau rungtynes, ka galiu pasakyt zaide kaip ir visa sezona - ziauriai. Nesuprantu kaip galejo su tokiu zaidimu pirmi grupej but. Va kas vakar laimejo tai Blattas, Obradovicu senai reikejo mest lauk grybu grybas Gershonas2. Jokiu deriniu, zaidimas apgailetinas, zaidzia individualiai, ginybos ner. Mest visus lamerius centrus kaip tomasevicius, Tsartsaris ar batiste. Su tokiu zaidimu ir nuo Siauliu gautu. Jasikevicius irgi atrodo i remus ispaustas jokios laisves jam. duotu laisves tai sutvarkytu nors aikstej komanda. ka Spanoulis su Diamantidziu veikia? Gauna ant 15 tsk. o jei sypsos sau. Krc Graiku kasiui kaskoks krachas prasideda manau
2008-02-14
-2
to fixed
tai kad ir rytas abu kartus gavo, tai ka tu nori tuom pasakyti is kokios grupes ta komanda? Va, pasirode jusu galybe vakar, kai gavot malku, Ispanijoje ta skirtuma galesi minimum is 5 dauginti....
2008-02-14
-6
ne tik gynyboje grybavo, bet ir puolimas debiliskas - atsilieka 15 tasku, liko 6 minutes 4-ame. o tie varinejasi kamuoli visas 24 sekundes, iesko "simtaprocenciu" progu ir viskas baigiasi baisiai nepatogiu metimu arba prarastu kamuoliu. su tokiu zaidimu galima ir ketvirtiems grupeje likti