Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Casademont“ ekipa draugiškose rungtynėse 72:63 (17:20, 19:9, 14:21, 22:13) skėlė antausį karališkajam Madrido „Real“ klubui.

Gimimo vieta: Palanga, Lietuva

Prieš kelias dienas iš Kinijoje vykusio pasaulio čempionato grįžęs Seibutis per 10 minučių įmetė 8 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud. met.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, sykį suklydo, išprovokavo vieną pražangą bei pats kartą pažeidė taisykles, taip surinkdamas 10 naudingumo balų.

Saragosos klubui pirmajame kėlinyje nesisekė pralaužti „Real“ gynybos, tačiau jau antrajame ketvirtyje tai padaryti pavyko – po pirmosios rungtynių dalies „Casademont“ pirmavo 36:29.

Trečiajame kėlinyje „Real“ grįžo į rungtynes, tačiau lemiamame ketvirtyje Saragosos komanda ir vėl šovė į priekį – galiausiai „Casademont“ klubas triumfavo.

Saragosos klube rezultatyviausiai rungtyniavo Nemanja Radovičius, pelnęs 12 taškų, Rodrigo San Miguelis pelnė 10, o Robinas Benzingas atseikėjo 9.

Madrido klube Jaycee Carrollas pelnė 16 taškų, o Anthony Randolphas – 13.

Atrinkti (0) Visi (3)
2019-09-15
-2
nera jis jau joks tempejas i pergales,bet iki 10min dar gali but naudingas jei treneris tinkamai isnaudoja.tuo tarpu rinktinej jis buvo atsakingas uz gynyba,kas is to gavosi visi puikiai matem
2019-09-15
+7
Mindosas
šitas tai žvėris.gaila Adomas išnaudoti nemokėjo.prie kito trenerio būtų tempęs rinktinę į nuolatines pergales.