Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Martyno Sajaus vedamas Panevėžio „Lietkabelis“ (1-0) šeštadienio vakarą namuose 74:61 (14:14, 22:16, 19:11, 19:20) nugalėjo Prienų „CBet“ (0-1) ir pergale pradėjo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionatą.

12
25
2
12

Sajus surinko dvigubą dublį – per 22 minutes pelnė 12 taškų (4/10 dvit., 4/5 baud. met.), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Rungtynių pradžioje abi komandos demonstravo lygiavertį krepšinį. Nei „CBet“, nei „Lietkabeliui“ pirmojo kėlinio metu nepavyko pabėgti į priekį ir komandos sužaidė lygiai – 14:14.

Jau antrajame ketvirtyje pasirodė ir šeimininkų dominavimas – „Lietkabelis“ pralenkė prieniškius, kėlinį laimėjo 6 taškais (22:16) ir po pirmosios susitikimo pusės buvo priekyje 36:30.

Po ilgosios pertraukos panevėžiečiai dar labiau tolo – ketvirtį laimėjo 8 taškais (19:11), o po trijų kėlinių švieslentėje degė skaičiai 55:41, reiškiantys „Lietkabelio“ 14 taškų pranašumą.

Iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms prieniškiai sumažino 21 taško deficitą iki 10 ir atsiliko 49:59.

Visgi tuomet Panevėžio ekipa ir vėl pabėgo į priekį bei šventė pergalę – 74:61.

Prienų ekipoje nerungtyniavo vis dar neregistruotas Tomas Digbeu. Registruoti krepšininko nepavyksta dėl to, jog neturima reikalingų dokumentų.

„Lietkabelis“: Martynas Sajus 12 (12 atk.kam., 25 atk. kam.), Tomas Dimša 11, Željko Šakičius 10.

„CBet“: Skylaras Spenceris 10, Regimantas Miniotas ir Vaidas Čepukaitis po 9.

As
Labai reikia Lietkabeliui mažo dar vieno gero. Kuris ir pataikytu ir kamuolį valdytų.
2019-09-21
cia kabelio gynyba gelezine buvo,ar prienai laisvi is toli nepataike?18% pataikymas profesionalu komandoj sunkiai isivaizduojamas
2019-09-21
+5
tai gal treneris jam liepe taip zaist,nepagalvojai?o siaip tai kolkas skalpuot komanda dar per anksti nes jei ikristu bent puse tu pramestu metimu,vaizdas butu visai kitas.
2019-09-21
+9
alio
Velicka kaip visados...2 taiklus metimai is 9, 5 prarasti kamuoliai,zinai kad situacija komandoje prastai kai 50 metu Lukauskis zaidzia 31 minute,nors visiskai tuscias visa maca
2019-09-21
+16
Gražiai Kabelis žiūrėjosi,gynyboje puikiai padirbėjo.Sajus uždominavo,keista matyti gana rezultatyviai žaidusį Lipkevičių.Naujokai gerai pasirodė.O pas Prienus tik vienas žaidėjas sugebėjo pelnyti dviženklį taškų skaičių.Su tokiu puolimu pergalės sunku tikėtis.