Galingai Eurolygos „Top 16“ varžybas pradėjo Sienos „Montepaschi“ ekipa. Ji ketvirtadienį savo aikštėje 71:54 (16:9, 17:18, 15:9, 23:18) sutriuškino Belgrado „Partizan“ ir iškovojo pirmą pergalę D grupėje.

Sienos krepšininkai šiose rungtynėse perėmė net 29 kamuolius, taip pagerindami savo pačių Eurolygos rekordą. Ankstesnis toks rezultatas buvo pasiektas 2003 metais, tada „Montepaschi“ žaidėjai iš varžovų atėmė 26 kamuolius.

Šiose rungtynėse sužaidus 30 minučių „Partizan“ buvo pelnę vos 36 taškus – 12 mažiau nei varžovai. Ketvirtajame kėlinyje Kšištofas Lavrinovičius pataikė dvitaškį su pražanga ir po šių taškų šeimininkų persvara išaugo iki 57:41. Dvikovos nugalėtojas nebekėlė abejonių.

„Montepaschi“ ekipai Lavrinovičius per 24 minutes pelnė 18 taškų (2/5 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 5/7 baudų), perėmė 5 ir atkovojo 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, 3 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

„Montepaschi“: Kšištofas Kavrinovičius 18, Romainas Sato 15, Vlado Ilievski 11, Shaunas Stonerookas 10, Bottsy Thorntonas 9 (8 per. kam).

„Partizan“: Nikola Pekovičius 13, Urošas Tripkovičius 9.