Vyrų krepšinio klubų Eurolygos „Top 16“ varžybų pirmojo turo naudingiausiu žaidėju tapo Pirėjo „Olympiacos“ komandos gynėjas Lynnas Greeras, surinkęs 31 naudingumo reitingo balą.

Amerikietis per rungtynes namuose su Tel Avivo „Maccabi“ komanda (67:75) per 34 minutes pelnė 26 taškus (5/7 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 10 varžovų pražangų.

Antrąją vietą užėmė 29 naudingumo balus surinkęs Stambulo „Efes Pilsen“ gynėjas Drew Nicholas.

Pergalingose rungtynėse namuose prieš Atėnų „Panathinaikos“  klubą (74:64) Nicholas per 33 minutes įmetė 29 taškus (6/7 dvitaškių, 5/12 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Trečią vietą naudingiausių žaidėjų kategorijoje užėmė Stambulo „Fenerbahce-Ulker“ klubo gynėjas Willie Solomonas, surinkęs 26 balus.

Stambulo komandos amerikietis rungtynėse išvykoje su Salonikų „Aris“ ekipa (96:88) per 29 minutes pelnė 23 taškus (3/4 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Ketvirtąją vietą su 25 naudingumo balais užėmė Maskvos CSKA komandos gynėjas Trajanas Langdonas.

Pergalingą metimą rungtynėse su Romos „Lottomatica“ ekipa (72:71) pataikęs amerikietis per 35 minutes surinko 22 taškus (4/8 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei išprovokavo 6 varžovų pražangas.

Penktąją vietą pasidalino po 24 balus surinkę Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Marijonas Petravičius ir Sienos „Montepaschi“ puolėjas Kšištofas Lavrinovičius.

Petravičius rungtynėse namuose su Vitorijos „Tau Ceramica“ komanda (81:84) pelnė 18 taškų (7/10 dvitaškių, 4/4 baudų), po krepšiais sugriebė 10 ir perėmė 1 kamuolį bei 3 kartus privertė varžovus prasižengti.

Lavrinovičius mače namuose su Belgrado „Partizan Igokea“ ekipa (71:54) per 24 minutes įmetė 18 taškų (2/5 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 5 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą ir išprovokavo 7 pražangas.