Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Nelengva pergale VTB Vieningoje lygoje startavo Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (1-0), kuri namų rungtynėse 79:75 (16:13, 24:18, 20:20, 19:24) tik po atkaklios kovos pranoko Zeliona Guros „Stelmet“ (0-1) iš Lenkijos.

Gimimo vieta: Latvija

Beribę laisvę Kurtinaičio ekipoje turintis latvis Janis Timma žaidė 31 minutę bei išmetė 16 metimų, iš kurių 11 buvo iš tolimos distancijos ir visi netaiklūs.

Puolėjas dvikovą baigė su 7 taškais, 5 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais bei su -1 naudingumo balu.

„Chimki“ į priekį vedė Stefanas Jovičius, iš viso pelnęs 16 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 1/2 baudos) ir išdalinęs 9 rezultatyvius perdavimus. Serbo taikli bauda, likus rungtyniauti 9 sekundes, įtvirtino šeimininkų pergalę.

Kurtinaičio klubui daugiau problemų kėlė buvęs jo auklėtinis Vilniaus „Ryte“ Drew Gordonas. Amerikietis per 29 minutes sumete 16 taškų (5/8 dvitaškiai, 6/6 baudos) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Chimki“: Stefanas Jovičius 16 (9 rez. perd.), Jonas Jerebko 14 (9 atk. kam.), Jeremy Evansas 12, Devinas Bookeris 10.

„Stelmet“: Drew Gordonas 16, Ludvigas Hakansonas 13, Jaroslawas Zyskowski ir Marcelas Ponitka – po 11.