Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Nikola Mirotičius per pirmąją mačo pusę surinko 18 taškų, ketvirtajame kėlinyje kritiniu metu pridėjo aštuonis ir išvedė „Barcelonos“ (1-0) komandą į nelengvą pergalę Ispanijos čempionato starte.

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai svečiuose 92:86 (18:18, 28:25, 21:17, 25:26) tik po atkaklios kovos pranoko praėjusį sezoną 15-oje vietoje likusią Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (0-1) ekipą.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Mirotičius iš viso įmetė 27 taškus (4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 13/14 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, lbokavo 2 metimus, išprovokavo 9 pražangas ir užfiksavo 39 naudingumo balus.

Nuo suolo pakilęs Brandonas Daviesas per 17 minučių pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškiai, 5/6 baudos), sugriebė 9 ir perėmė 2 kamuolius, išdalijo 2 rezultatyvius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Pagal pastarąjį rodiklį buvęs žalgirietis buvo antras „Barcos“ gretose.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Alvaro Munozui smeigus tritaškį, „Monbus Obradoiro“ išsiveržė į priekį 76:75, bet tada pustrečios minutės nepelnė nė taško. Tuo metu katalonai spurtavo 12:2 ir po Davieso dėjimo atitrūko 87:78.

„Monbus Obradoiro“: Dejanas Kravičius 17 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Fletcheris Magee 14, Alvaro Munozas 13, Kostas Vasileiadis 12 (3/11 trit.), Chrisas Czerapowiczius 11.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 27 (5 atk. kam., 39 naud. bal.), Cory Higginsas 16, Ante Tomičius 14 (9 atk. kam.), Brandonas Daviesas 11 (9 atk. kam.).