Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Antrajame Prancūzijos pirmenybių ture Paulius Valinskas pasirodė sėkmingiau nei debiutinėse rungtynėse, bet jo atstovaujamas Orleano „Loiret Basket“ (0-2) klubas patyrė apmaudų pralaimėjimą.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje 81:82 (21:25, 26:11, 24:27, 10:19) nusileido Roanės „Chorale“ (1-1) klubui.

Svečiai po dviejų kėlinių turėjo dviženklę persvarą (47:36), o prieš lemiamą ketvirtį dar pirmavo aštuoniais taškais (71:63), tačiau prastai sužaista paskutinė dvikovos atkarpa lėmė, kad mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, šeimininkai sumažino atsilikimą iki minimumo (80:81), o „Loiret Basket“ nepavykus užpulti, „Chorale“ išprovokavo varžovų pražangą ir, likus 12 sekundžių, Justinas Carteris baudų metimais persvėrė rezultatą – 82:81.

Valinskas rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir per 17 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), 3 sykius suklydo, tiek pat kartų išprovokavo varžovo pražangą bei surinko 4 naudingumo balus.

„Chorale“: Justinas Carteris 23 (8 atk. kam.), Joe Burtonas 14, Johndre Jeffersonas 12, Marcquise Reedas 11, Ianas Milleris 10.

„Loiret Basket“: Christopheris Evansas 23, Miralemas Halilovičius 17 (10 atk. kam.), Giovanis Oniangue 12.