Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Visas rungtynes atsilikę Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1-2) krepšininkai ketvirtojo kėlinio pabaigoje turėjo 13 taškų deficitą, tačiau mačą baigė pelnydami 17 taškų iš eilės ir iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe – LKL“ pirmenybėse.

23
25
71%
5/7
6

Gedimino Petrausko auklėtiniai šeštadienį namie 88:84 (19:34, 26:15, 14:18, 29:17) pranoko „Šiaulių“ krepšininkus.

Pergalę „Pieno žvaigždėms“ išplėšė Mihos Laporniko tritaškis, iki mačo pabaigos likus žaisti 9 sekundes. Paskutinę atakos sekundę atakavęs slovėnas persvėrė rezultatą 86:84, nors taškai buvo įskaityti tik po vaizdo kartojimo peržiūros.

Kitoje atakoje Aurimas Urbonas suklydo, o Lapornikas baudų metimais įtvirtino pergalę.

Tai vainikavo dramatišką „Pieno žvaigždžių“ spurtą 17:0, per kurį pasvaliečiai panaikino 13 taškų deficitą (71:84), turėtą iki mačo pabaigos likus žaisti mažiau nei 4 minutes.

Johnas Gillonas ir Laimonas Kisielius pataikė po tritaškį, Dominykas Domarkas sumetė baudas, tą patį padarė Gillonas, o po Pauliaus Petrilevičiaus dėjimo paskutinę mačo minutę „Pieno žvaigždės“ priartėjo per tašką – 83:84. Galiausiai visus taškus ant i sudėjo Lapornikas.

Slovėnas iš viso pelnė 22 taškus, pataikydamas 4 tritaškius iš 7, ir atkovojo 8 kamuolius.

Rungtynių pradžioje „Šiauliai“ spurtavo 25:11, o vien per pirmąjį kėlinį sumetė 34 taškus ir pirmavo 34:19.

Prieš ilgąją pertrauką pasvaliečiai priartėjo iki 45:49, bet antroje mačo pusėje vis tiek beveik visą laiką buvo besivejančiųjų vaidmenyje.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 23 (6 rez. perd.), Miha Lapornikas 22 (8 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 10.

„Šiauliai“: Aurimas Urbonas (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Hardy ir Benas Griciūnas po 14, Akeemas Wrightas 12.

Atrinkti (0) Visi (20)
išsigimęs sportas
Kažko LAŽYBOMIS smirda. Žinant, kad LKL remia lažybininkai ir kartožnikai, tai nieko keisto.
2019-09-29
+3
Opa
Pasvalys tai malaciai! pirma -20 tasku atlose, tada vel paleido ant -14 ir vel atlose ir dar laimejo! Parode tikra chatakteri. Aisku,,labai matosi dar,kad truksta komandai susizaidimo, tarpusavy pazinimo, bet laikui begant manau bus tai sutvarkyta.
2019-09-29
+1
Siauliai
siauliams sireikai kolkas sunkus startas apmaudziai pralaimeta atiduot runktynes
2019-09-28
+4
Sasha
Ko daugiau su tokia sudetim tiketis 😁 nebent kad kas nors atsiskleis sezono eigoje kaip pastaruosius kelis metus ;)
2019-09-28
+5
Šiaulių pradžia primena praeito sezono startą.Vėl pralaimėjimai,žaidimas banguotas.Legionieriai taip pat sunkiai kol kas žaidžia.Bent jau Urbonas yra kažkoks šviesos spindulys.Labiausiai stebinantis Šiaulių žaidėjas kol kas.