Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Arnoldas Kulboka buvo vienas rezultatyviausių, o jo vedama Bilbao „RETAbet“ (2-0) ekipa Ispanijos pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę.

Bilbao klubas namuose 83:79 (28:18, 25:16, 18:23, 12:22) pranoko Valensijos „Basket“ (1-1) krepšininkus, kurie jau penktadienį pradės kovas Eurolygoje.

Kulboka per 29 minutes pelnė 14 taškų (1/1 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą bei surinko 14 naudingumo balų.

Bilbao ekipa prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui kontroliavo rungtynes ir turėjo 14 taškų pranašumą (71:57), tačiau svečiai lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 12:0 ir po Brocko Motumo taškų ekipas teskyrė du taškai – 71:73.

Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, Kulboka smeigė itin svarbų tritaškį ir padidino savo komandos persvarą iki 5 taškų – 78:73.

Kitoje aikštės pusėje Motumas realizavo tik vieną baudos metimą, o netrukus po Kulbokos perdavimo Axelis Bouteille smeigė dar vieną tritaškį ir nulėmė mačo baigtį – 81:74.

Nugalėtojų ekipoje lietuvį pranoko tik Rafa Martinezas, kuris pelnė 16 taškų, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 22 naudingumo balus.

Buvęs žalgirietis Motumas per 20 minučių įmetė 13 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„RETAbet“: Rafa Martinezas 16 (2/4 trit.), Arnoldas Kulboka 14 (4/11 trit.), Axelis Bouteille 13 (3/5 trit.).

„Basket“: Gullemas Vivesas 15 (7/8 baudos), Samas Van Rossomas 14 (4/4 dvit.), Brockas Motumas 13 (2/4 trit.), Bojanas Dubljevičius 10.