Skaudžią nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione patyrė Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai namie 79:91 (22:25, 15:26, 23:18, 19:22) nusileido Ramūno Butauto treniruojamai Rygos „ASK/Riga“ komandai.

Šiose rungtynėse „Neptūnui“ vadovavo laikinai vyriausiojo trenerio pareigas einantis Paulius Juodis.

Šeštadienio mače Juodžiui teko verstis tik 9 krepšininkais. Dėl traumų uostamiesčio ekipai padėti negalėjo Marius Kasiulevičius, Mindaugas Mockus bei Remigijus Trakimas.

35-ąją mačo minutę esant menkai svečių persvarai (77:75) „AS/Riga“ ekipos vidurio puolėjas už smūgį Vaidotui Pridotkui buvo nubaustas nesportine pražanga ir „Neptūno“ puolėjas turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, visgi abi Pridotko mestos baudos skriejo pro šalį.

Nuo to laiko klaipėdiečiai 3 minutes niekaip nesugebėjo pralaužti latvių gynybos tuo tarpu svečiai atsakė 11 taškų be atsako ir susigrąžino dviženklę persvarą, kurios per likusį laiką nebeišvaistė.

„Neptūnas“: Marius Runkauskas 21, Vaidotas Pridotkas 16, Vaidotas Pečiukas 13, Jerelas Allenas 10, Paulius Počiuipa 8 (8 atk. kam.).

„ASK/Riga“: Aaronas Bramlettas 24, Curtisas Millage‘as 16, Sandis Valteris 13, Gatis Jahovicas 9, Ratis Grafas 8, Dwayne‘as Broylesas 8, Aerickas Sandersas 8.