Triuškinančią nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose patyrė Marijampolės „Arvi-Sūduvos“ krepšininkai, išvykoje 62:92 (11:30, 16:26, 15:17, 20:19) nusileidę Liepojos „Lauvas“ ekipai.

Nusileidę turnyro lentelės kaimynams marijampoliečiai patyrė aštuntąją nesėkmę per dvidešimtas rungtynes ir Iššūkio taurės varžybų turnyro lentelėje

Jau pirmajame kėlinyje nokdauną patyrę „Arvi-Sūduvos“ krepšininkai leido varžovams įgyti triuškinančią persvarą. Iki didžiosios pertraukos vos 27 taškus surinkę svečiai Liepojos ekipai nepasipriešino ir antroje rungtynių dalyje.

Lino Šalkaus auklėtiniams nesisekė apsiginti nuo varžovų tolimų metimų – Liepojos komanda pataikė net 11 iš 23 tritaškių, tuo tarpu marijampoliečiai iš toli pasižymėjo vos kartą iš 15 mėginimų.

„Lauvas“: Marekas Jurevicus 18, Vairis Pusaudzis 15, Howardas Johnsonas 11 (9 atk. kam.), Janis Graudinis 10.

„Arvi-Sūduva“: Vytautas Tatarūnas 21, Virginijus Sirvydis 13, Paulius Joneliūnas 11.