Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Po pralaimėjimo Vilniaus „Rytui“, Krasnodaro „Lokomotiv“ komandos vyriausiasis treneris Luca Banchi buvo pasipiktinęs savo žaidėjų veiksmais antrajame kėlinyje.

„Noriu pasveikinti „Rytą“ su šia pergale. Jie žaidė energingą žaidimą. Labai gailimės dėl to, kaip sužaidėme antrajame kėlinyje, nes tai pabaigoje nulėmė rungtynių rezultatą“, – įžangoje teigė Banchi.

Lietuvos sostinės klubas antrojo ketvirčio pradžioje nuo varžovų atsiliko dešimčia taškų (22:32). Tuomet „Rytas“ pabudo, sužaidė nuostabią atkarpą, kai per ketvirtį pelnė 40 taškų ir į ilgąją pertrauką patraukė būdamas priekyje 12 taškų – 56:44.

„Tai buvo pirmosios oficialios sezono rungtynės mums ir mes atradome sunkumų, su kuriais negalėjome susitvarkyti. Leisti varžovams pelnyti 40 taškų per tas kraupias 10 minučių – tai yra nepriimtina. Sudėjus blogą puolimą, komandinio žaidimo ir pasitikėjimo vienas kitu stoką, buvo labai sunku likviduoti „Ryto“ pranašumą.

Po ilgiosios pertraukos sugrįžę krepšininkai demonstravo jau visiškai kitokią elgseną, kitokį požiūrį. Buvome priartėję prie vieno metimo skirtumo, tačiau neišnaudojome galimybių rezultatą išlyginti“, – susitikimą komentavo „Lokomotiv“ vyriausiasis treneris.

Tris asmeninius rekordus pagerinusio Eimanto Bendžiaus vedamas „Rytas“ antradienio vakarą 4 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 92:86 parklupdė vieną turnyro grandų – Krasnodaro „Lokomotiv“ su Mantu Kalniečiu.