Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Graikijoje lietuviai Martynas Gecevičius ir Ronaldas Rutkauskas surengė solidžius pasirodymus, tačiau jų klubai suklupo bei taip baigė pasirodymus Graikijos taurės varžybose.

Gimimo vieta: Lietuva

Skaudžią nesėkmę patyrė Gecevičiaus atstovaujama „Aris“ komanda, kuri Salonikų derbyje savo žiūrovų akivaizdoje 63:64 (14:14, 20:13, 15:14, 14:23) nusileido „Iraklis“ krepšininkams.

Prieš prasidedant lemiamam kėliniui „Aris“ pirmavo 49:41, tačiau sugebėjo ketvirtį pralaimėti 9 taškais (14:23) ir taip paleisti pergalę.

Lietuvis per 25 minutes surinko 12 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud. met.), 2 rezultatyvius perdavimus, vieną perimtą kamuolį, išprovokavo 2 pražangas ir pats du sykius pažeidė taisykles, taip užfiksuodamas 11-likos naudingumo balų koeficientą.

Tuo metu Koroivos „Amaliadas“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rutkauskas, svečiuose 76:87 (15:18, 22:23, 15:22, 24:24) turėjo pripažinti Atėnų „Dafniou“ komandos pranašumą.

„Amaliadas“ pralaimėjo pirmuosius tris kėlinius, o ketvirtajame su varžovais sužaidė lygiosiomis, todėl šansus laimėti lietuvio klubas po mažu paleidinėjo visų rungtynių metu.

Sunkusis krašto puolėjas iš Lietuvos per 20 minučių pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 3/7 baud. met.), sugriebė 9 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų taisyklių pažeidimus, pats 3 kartus prasižengė ir taip surinko 20 naudingumo balų.