Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Buvusių žalgiriečių atstovaujama Malagos „Unicaja“ (1-0) pergale pradėjo Europos taurės reguliarųjį sezoną.

19
24
90%
9/10
3

Ispanijos klubas namuose 83:70 (18:25, 30:17, 19:17, 16:11) nugalėjo praėjusį sezoną dar Eurolygoje žaidusią Podgoricos „Budučnost“ (0-1) ekipą.

Antrajame kėlinyje spurtą 30:17 surengusi „Unicaja“ po dviejų ketvirčių pirmavo 8 taškais (48:42), o vėliau tik tolo ir „Budučnost“ pirmauti nebeleido, kol galiausiai šventė pergalę.

Praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjęs Deonas Thompsonas per 24 minutes pelnė 6 taškus (2/7 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Prancūzas Axelis Toupane‘as prieš Podgoricos ekipą nerungtyniavo.

„Budučnost“ 2017-2018 metų sezone rungtyniavo Europos taurėje, tačiau tuomet laimėjo Adrijos lygą ir žengė į stipriausią Senojo žemyno lygą.

„Unicaja“: Herunas Volodymyras 19 (24 naud. bal.), Joshas Adamsas 15 (15 naud. bal.), Carlosas Suarezas 9 (6 atk. kam., 17 naud. bal.), Jaime Fernandezas 8 (6 rez. perd.), Frankas Elegaras 7 (6 atk. kam.).

„Budučnost“: Scottas Bamforthas 19 (6 atk. kam., 22 naud. bal.), Justinas Cobbsas 16 (20 naud. bal.).