Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Nicko Calatheso ir Deshauno Thomaso vedama Atėnų „Panathinaikos“ (1-0) pergale pradėjo stipriausios Senojo žemyno lygos reguliarųjį sezoną.

18
25
11
46%
6/13

Graikijos klubas namuose 87:82 (14:17, 23:18, 29:18, 21:29) nugalėjo po metų pertraukos į Eurolygą sugrįžusią Belgrado „Crvena Zvezda“ (0-1) ekipą.

Calathes per 32 minutes pelnė 21 tašką (5/8 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį, 5 sykius suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Rungtynėse, kuriose teisėjavo lietuvis Gytis Vilius, „Panathinaikos“ į priekį išsiveržė ir varžovams lyderio vaidmens nebeužleido dar antrajame kėlinyje, kai Jimmeris Fredette‘as pataikė dvitaškį, o Atėnų klubas išsiveržė į priekį – 32:31.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Calathes pataikė tolimą metimą, iškart po to pridėjo dvitaškį, o „Panathinaikos“ pirmavo jau 11 taškų – 58:47.

„Crvena Zvezda“ lemiamo ketvirčio pradžioje sužaidė atkarpą 17:10 ir turėjo jau vienženklį bei dviem metimais pasiekiamą deficitą – 70:76.

Iki rungtynių pabaigos likus 31 sekundei Jamesas Gistas pataikė dvitaškį, o Belgrado klubas pavojingai priartėjo prie šeimininkų – 79:83.

Tuomet prasidėjęs pražangų ir baudų metimų virusas tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos, kol likus 12 sekundžių dvitaškį pataikė Charlesas Jenkinsas – „Crvena Zvezda“ atsiliko 82:87, o ištiksėjęs laikas skelbė rungtynių pabaigą.

Antras pagal rezultatyvumą, bet pirmas pagal naudingumą „Panathinaikos“ gretose buvo Thomasas, per beveik 32 minutes surinkęs 18 taškų (6/13 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud. met.), 11 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 25 efektyvumo balus.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 21 (7 rez. perd., 23 naud. bal.), Deshaunas Thomasas 18 (11 atk. kam., 25 naud. bal.), Tyrese‘as Rice‘as 12, Jimmeris Fredette‘as 11, Georgios Papagiannis 8 (5 atk. kam.).

„Crvena Zvezda“: Jamesas Gistas 22 (7 atk. kam.), Stratos Perperoglou ir Billy Baronas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 15, Charlesas Jenkinsas 8.

Atrinkti (0) Visi (4)
2019-10-04
-2
pasikeite ir treneris, ir nemazai zaideju, bet braizas beveik toks pat, tritaskiu praktiskai nera
2019-10-04
-1
ozeexx
ir kur tas siautejimas , kur tie 30tasku pries europos luzerius.Jimmeris Fredette‘as 11. Nieko ispudingo neparode
2019-10-04
+1
alio
Sunku siauteti ,kai kamuolys visados pas calathesa ir jis pasuoja tik tada jei assista gaus....o dar ismeta po 16+ metimu su klaikiu pataikymu...prie Calathesa net Antetoukumpo nesiauteja.....Calathesas yra geriausias gynyboje zaidejas pasaulyja,tik jis gali sustabdyti Gianni,Fredette ir kitus zaidejus...