Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Karališkasis Madrido „Real“ (1-0) klubas pirmosiose Eurolygos rungtynėse gavo bene rimčiausią galimą išbandymą, tačiau jį įveikė.

14
24
8
100%
2/2

Ispanijos sostinės komanda ketvirtadienio vakarą namuose 81:77 (30:21, 13:21, 21:13, 17:22) nugalėjo Željko Obradovičiaus vadovaujamus Stambulo „Fenerbahče“ (0-1) krepšininkus.

Po trijų kėlinių, kai Pablo Laso auklėtiniai pirmavo 64:55, atrodė, kad „Real“ linksta prie užtikrintos pergalės, tačiau taip nenutiko.

Likus kiek daugiau nei 3 minutėms Kostas Sloukas taikliu dvitaškiu išlygino rezultatą (73:73), tačiau netrukus „Real“ smogė 4 taškais iš eilės – 77:73.

Likus pusantros minutės Nando De Colo išprovokavo pražangą, pataikė du baudų metimus, o „Fenerbahče“ prisivijo „Real“ – 75:77.

Jeffery Tayloras negaišo tam atsakyti ir jau kitoje atakoje smeigė dvitaškį, padidindamas atotrūkį iki 4 taškų – 79:75.

Rezultatas nesikeitė minutę, kol galiausiai dvitaškį pataikė Gabrielis Deckas, o likus 8 sekundėms Sloukas realizavo du baudų metimus – „Real“ buvo priekyje 81:77 ir, išsaugojusi trapų pranašumą, šventė pergalę.

„Real“ gretose naudingiausiai rungtyniavo Facundo Campazzo, kuris per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud. met.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, du sykius suklydo ir taip surinko 24 efektyvumo balus.

„Real“: Jeffery Tayloras 19, Anthony Randolphas 15 (5 atk. kam.), Facundo Campazzo 14 (8 rez. perd., 24 naud. bal.), Rudy Fernandezas 10, Jordanas Mickey 9.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 22 (5 atk. kam.), Derrickas Williamsas 19 (10 atk. kam.), Nikola Kaliničius 13, Melihas Mahmutoglu 8.