Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr.: AFP – Scanpix

Jamesas Hardenas per tris kėlinius sumetė 37 taškus ir atvedė Hjustono „Rockets“ komandą į antrąją pergalę paeiliui draugiškų rungtynių cikle.

Mike'o D'Antoni auklėtiniai Havajuose vykusiame kontroliniame mače 109:97 (31:22, 26:18, 32:25, 20:32) pranoko be Paulo George'o ir Kawhi Leonardo žaidusią Los Andželo „Clippers“.

Kaip ir „Clippers“ duetas, Russellas Westbrookas rungtynes stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Hardenas aikštėje praleido 28 minutes, realizavo 4 dvitaškius iš 14, 4 tritaškius iš 14, 17 baudų iš 20, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Clintas Capela nuo savęs pridėjo dvigubą dublį: 14 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Ketvirtajam kėliniui nuo suolo pakeltas Isaiah Hartensteinas pasižymėjo 4 taškais (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovotu kamuoliu ir rezultatyviu perdavimu bei 4 klaidomis.

Geriausiam šeštajam NBA žaidėjui Lou Williamsui pakako vos 11 minučių, jog taptų vienu iš rezultatyviausių „Clippers“ krepšininkų.

Jis surinko 13 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 5/5 baudos) ir sugriebė 3 kamuolius.

Buvęs žalgirietis „Clippers“ ekipoje Derrickas Waltonas rungtyniavo 15 minučių, įmetė 3 taškus (0/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai) bei išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“: Montrezlas Harrellas 17, Lou Williamsas 13, Rodney McGruderis 12, Ivica Zubacas ir Amiras Coffey – po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (8/22 metimai, 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Chrisas Clemonsas 15, Clintas Capela 14 (11 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Antanas
tas barzdotas bom.zas dominuot gali tik kon.tike
2019-10-04
+1
Profesorius
Rasot: "Hardenas aikštėje praleido 28 minutes, realizavo 4 dvitaškius iš 14, 4 tritaškius iš 14". Poto rasot: "Jamesas Hardenas 37 (8/22 metimai". Tai kiek jis tu metimu ismete? :DDDDDDD