Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Mike’as Jamesas realizavo visus 7 metimus iš žaidimo ir pelnė 20 taškų, jo komandos draugas Darrunas Hillardas pridėjo 22 taškus ir Maskvos CSKA (1-0) neturėjo problemų pirmosiose Eurolygos rungtynėse. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 96:71 (24:17, 26:21, 26:16, 20:17) sutriuškino Valensijos „Basket“ (0-1) ekipą.

20
28
100%
6/6
56%
5/9

Į Maskvą vasarą persikėlęs Jamesas per mažiau nei 20 minučių sumetė visus 6 dvitaškius ir vienintelį mestą tritaškį, o ranka sudrebėjo tik metant baudas – 5 iš 9 buvo taiklios. Jis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

CSKA varžovus pribloškė tritaškiais, kurių pataikė net 17 iš 31 (55 proc. taikumas). Analogiškai jie išmetė ir pataikė bei dvitaškių.

Maskviečiai antrojo kėlinio pabaigoje smeigė tritaškį, tuoj pat Ronas Bakeris perėmė kamuolį ir pataikė dar vieną tolimą metimą ir taip jų persvara per akimirką išaugo dvigubai – 50:38. Trečiojo kėlinio viduryje skirtumas tarp ekipų perkopė 20 taškų ribą (69:47) ir mačo baigtis tapo aiški.

„Valencia“: Mike’as Tobey 14, Bojanas Dubljevičius ir Brockas Motumas po 12.

CSKA: Darrunas Hilliardas 22, Mike’as Jamesas 20 (6/6 dvit., 5 rez. perd.), Andrejus Voroncevičius 13, Willas Clyburnas 12.