Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pergale VTB lygos sezoną pradėjo Manto Kalniečio atstovaujamas Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-0) klubas.

Luca Banchi auklėtiniai išvykoje 88:80 (25:24, 24:22, 19:15, 20:19) palaužė Minsko „Tsmoki“ (0-1) ekipą.

Krasnodaro klubui į priekį pavyko pabėgti tik ketvirtajame kėlinyje, kai spurtavo 13:3 ir įgijo dviženklį pranašumą – 77:64.

Šeimininkams dar buvo pavykę sumažinti atslikimą iki šešių taškų (72:78), tačiau „Lokomotiv“ neleido perimti žaidimo kontrolės ir įsirašė pirmąją pergalę.

Kalnietis nugalėtojams per 31 minutę pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

„Tsmoki“: Branko Mirkovičius 21 (9 rez. perd., 28 naud. bal.), Dominezas Barnettas 16, Vladimiras Veremnko 14, Maksimas Salašas ir Jamaras Abramsas po 10.

„Lokomotiv“: Vitalijus Fridzonas 17, Samas Dekkeris (11 atk. kam., 25 naud. bal.) ir Joshas O'Bryantas (10 atk. kam.) po 15, Dimitrijus Kulaginas 14 (8 rez. perd.), Mantas Kalnietis 10 (6 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Alio
niekados kalniexio nelaikysiu rimtu izaideju...puikiai parode net pries ryta su savo driblingu iki peciu lygio musinedamas kamuoli...kai is esmes antram kelini vienas kalnietis tempe ryta i pergale.kai 3 is eiles juokingas klaidas padare
2019-10-05
-5
jis niekada tokiu ir nebuvo, ta puikiai parodo jo klubine karjera ir pasiekimai
2019-10-06
+2
>>> Autoriui !!! " Šeimininkams dar buvo pavykę sumažinti atslikimą... " !!! :) " Vladimiras Veremnko " !!! :) :) :) Tai gal Veremejenko !!! :) " Dimitrijus Kulaginas " Tai gal " Dmitrijus " !!! :)