Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Kazio Maksvyčio treniruojama ir du lietuvius savo sudėtyje turinti Permės „Parma“ (0-2) VTB lygoje lieka be pergalių.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Šį kartą Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama ekipa išvykoje 99:105 (17:22, 33:25, 22:28, 27:30) nusileido Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ (1-0) klubui.

Juškevičius svečiams per 32 minutes surinko 11 taškų (1/4 dvit., 0/2 trit., 9/10 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir mačą baigė su 18 naudingumo balų.

Tuo metu Žukauskas Permės klubui per 26 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit.), bet surinko 5 asmenines pražangas. Puolėjo sąskaitoje 10 naudingumo balų.

Maksvyčio klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir įspūdingas Arnetto Moultrie individualus pasirodymas. Amerikietis per 28 minutes pelnė 36 taškus (10/15 dvit., 16/17 baud.), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 43 naudingumo balus.

„Nizhny Novgorod“: Chavaughnas Lewisas 27 (7/9 dvit., 7 rez. perd., 8 išpr. praž., 30 naud. bal.), Brandonas Brownas 20, Antonas Atapkovičius 19, Darralas Willisas 16 (10 atk. kam.).

„Parma“: Arnettas Moultrie 36 (10.15 dvit., 16/17 baud., 10 atk. kam., 43 naud. bal.), Maksimas Grigorijevas 13, Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas po 11, Mareks Mejeris 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
Sunki pradžia Maksvyčiui kol kas.Bet kovota su stipriais varžovais pirmuose turuose ir pralaimėta tik po atkaklios kovos.Pirma pergalė turėtų būti greitai iškovota.