Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Arnoldas Kulboka tritaškiu metimu išplėšė pratęsimą, tačiau to neužteko pergalei pasiekti.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Lietuvio atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (2-1) ekipa Ispanijos čempionato rungtynėse svečiuose po 50 minučių kovos 96:98 (17:15, 24:23, 16:26, 16:9, 11:11, 12:14) nusileido Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (1-2) klubui.

Iki ketivrtojo kėlinio pabaigos likus septynioms sekundėms šeimininkai padidino savo pranašumą iki trijų taškų (73:70), tačiau tai jiems negarantavo pergalės.

Alexas Mumbru paprašė minutės petraukėlės, o po jos Kulboka smeigė tritaškį, palikdamas varžovams porą sekundžių išsigelbėjimui, per kurias jie nieko nesukūrė.

Prieš prasidedant pirmojo pratęsimo paskutinei minutei svečiai turėjo keturių taškų persvarą (84:80), tačiau „Monbus Obraidoro“ nepasidavė bei Kostas Vasileadis baudų metimais perkėlė dvikovą į antrąjį pratęsimą.

Antroje papildomoje atkarpoje šeimininkai, prasidėjus paskutinei minutei, turėjo penkių taškų pranašumą (96:91), tačiau tuomet vėl sužibo Kulboka.

Iš pradžių lietuvis smeigė tolimą metimą, o vėliau perėmė kamuolį ir išprovokavęs pražangą, likus 21 sekundei, baudų metimais išlygino rezultatą – 96:96.

Vis dėlto kitoje atakoje Earlas Colloway išprovokavo „RETAbet“ gynėjo Tomeu Rigo pražangą ir baudų metimais išvedė savo komandą į priekį (98:96). Lemiama ataka pasibaigė netaikliu Jaylono Browno dvitaškiu.

Kulboka aikštėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 19 taškų (1/2 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei perėmė po kamuolį, sykį suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

„Monbus Obraidoro“: Fletcheris Magee 25, Vlodimiras Brodziansky 18, Kostas Vasileiadis 15, Earlas Colloway 14, Dejanas Kravičius 12 (9 atk. kam.).

„RETAbet“: Jaylonas Brownas 23, Arnoldas Kulboka 19 (5/7 trit.), Ondrejus Balvinas 15 (12 atk. kam.), Axelis Bouteille 10.