Nuotr.: Zuma Press-Scanpix
Nuotr. Zuma Press-Scanpix

Sergio Lullas paskutinę minutę smeigė du tolimus metimus ir atvedė Madrido „Real“ (2-0) klubą į antrąją pergalę Ispanijos čempionate.

Daugiausia pataiko: Jeffery Taylor

„Karališkasis“ klubas tik po atkaklios kovos išvykoje 76:71 (18:11, 20:23, 14:20, 24:17) palaužė Tenerifės „Iberostar“ (0-2) krepšininkų pasipriešinimą.

Prieš prasidedant paskutinei mačo minutei Giorgi Šermandinis išvedė šeimininkus į priekį (71:70), tačiau tuomet išaušo Lullo valanda.

Ispanas kitoje atakoje smeigė tolimą metimą, o po kelių akimirkų pridėjo dar vieną tritaškį ir pats išsprendė rungtynių baigtį – 76:71.

31-erių gynėjas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose ir per 23 minutes pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 5/8 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Iberostar“: Giorgi Šermandinis 20 (9/12 dvit., 26 naud. bal.), Kyle'as Singleris ir Santi Yusta po 8.

„Real“: Sergio Lullas 19 (5/8 trit.), Jordanas Mickey 11, Rudy Fernandezas ir Facundo Campazzo po 8.