Nuotr.: London city Royals
Nuotr. London city Royals

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų Didžiosios Britanijos krepšinio lygos taurėje iškovojo brolių Darjušo ir Kšištofo Lavrinovičių atstovaujamas Londono „Royals“ (3-0) klubas.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Brolių ekipa šeštadienio vakarą Londono derbyje 92:77 (21:13, 23:21, 24:29, 24:14) nugalėjo „Lions“ (0-3) krepšininkus, šį sezoną dar nepajautusius pergalės skonio.

Prie pirmojoje rungtynių pusėje užtikrintai pranašumą krovusios „Royals“ antrojo kėlinio viduryje „Lions“ buvo priartėję per keturis taškus (47:51). Visgi tuomet brolių klubas įjungė aukštesnę pavarą, po trijų ketvirčių pirmavo 68:63, o užtikrintai laimėtas lemiamas kėlinys (24:14) jiems užtikrino pergalę.

Darjušas per 21 minutę surinko 11 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud. met.), 5 atkovotus ir vieną perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 išprovokuotas pražangas, 4 sykius pažeidė taisykles ir taip užfiksavo 14 naudingumo balų.

Savo ruožtu Kšištofas buvo kiek kuklesnis – per 7 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 baud. met.), sugriebė du kamuolius, atidavė vieną rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė, 2 taisyklius pažeidimus išprovokavo ir surinko 2 efektyvumo balus.

„Royals“ Anglijos taurės turnyrinėje lentelėje šiuo metu pirmąja vieta dalijasi su Vusterio „Wolves“ ekipa.

„Royals“: Orlanas Jackmanas 23 (6/7 dvit., 6 atk. kam.), Andrew Lawrence'as 12 (5 rez. perd.), Elvisi Dusha (5 rez. perd.) ir Darjušas Lavrinovičius po 11.

„Lions“: Brandonas Peelas 19 (13 atk. kam.), Justinas Robinsonas 18 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Dii'Jonas Jordanas 13 (7 atk. kam.), Trentas Weaveris 10.