Nuotr.: Dominykas Repečka
Nuotr. Dominykas Repečka

Dvigubą dublį surinkęs LaMelo Ballas demonstravo savo sugebėjimus abejose aikštės pusėse, tačiau to nepakako – garsiosios šeimynėlės sūnaus atstovaujamas „Illawara Hawks“ (0-1) klubas krito sezono starte.

Australijos lygos čempionato mače Vulongongo ekipa 81:90 (26:27, 21:21, 14:22, 20:20) nusileido Brisbano „Bullets“ (1-0) komandai.

Ballas per 32 minutes pelnė 12 taškų (6/12 dvit., 0/5 trit., 0/1 baud. met.), sugriebė 10 ir perėmė 4 kamuolius, atidavė 5 rezultatyvius perdavimus, vieną metimą blokavo, išprovokavo 2 pražangas bei 3 sykius pats pažeidė taisykles ir taip surinko 20 naudingumo balų.

Atakų organizatorius pasižymėjo ir dar viename momente, kai atakos metu du sykius ant parketo paguldė tą patį gynėją.

Ballo komanda sustojo trečiajame kėlinyje, kai prieš jam prasidedant turėjo vieno taško deficitą (47:48), o šiam pasibaigus jau tenkinosi 9 taškų atsilikimu – 61:70.

Lemiamame ketvirtyje abi ekipos sužaidė lygiai (20:20), todėl Vulongongo klubas turėjo pripažinti pralaimėjimą.

„Illawara Hawks“: Aaronas Brooksas 23, Andrew Ogilvy 13 (5 atk. kam.), LaMelo Ballas 12 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Bullets“: Lamaras Pattersonas 25 (8 atk. kam.), Nathanas Sobey 17, Matthew Hodgsonas 14 (5 atk. kam.).