Ispanijos krepšinio lygos 21 turo rungtynėse Simo Jasaičio Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa namie 111:86 (22:17, 26:30, 22:19, 41:20) sutriuškino Žeronos „Akasvayu“ klubą su Tomu Nagiu.

Tris kėlinius komandos žaidė apylygiai, tačiau Žeronos ekipos gynyba per paskutines 10 minučių  subyrėjo tarsi kortų namelis. Per paskutinį ketvirtį į savo krepšį praleidę net 41 tašką „Akasvayu“ krepšininkai turėjo pripažinti solidų varžovų pranašumą.

Jasaitis nugalėtojams per 7 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio).

Nagys Žeronos ekipai per pusantros minutės taškų nepelnė (0/1 dvitaškio), po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko -3 naudingumo balus.

„Tau Ceramica“: Pete'as Mickelis 23 (7 atk. kam.), Pablo Prigioni 20 (7/7 dvitaškių), Zoranas Planiničius 14 (7 rez. perd.), Tiago Splitteris 13, Sergi Vidalis 10.

„Akasvayu“: Fernando San Emeterio 23, Marcas Gasolis 19, Arrielis McDonaldas 15, Ericas Danielas 13.

„Tau Ceramica“ savo sąskaitoje turi 15 pergalių ir 6 pralaimėjimus bei turnyrinėje lentelėje dalijasi 2-3 vietas su Badalonos „Joventut“ ekipa. Tuo tarpu „Akasvayu“, iškovojusi 11 pergalių ir patyrusi 10 pralaimėjimų, žengia aštunta.