Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Du kėlinius aplaidžiai gynyboje žaidęs Kauno „Žalgiris“ (3-0) susiėmė trečiajame ir įsirašė dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe – LKL“). Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienį namie 96:69 (22:27, 26:18, 25:10, 23:14) nugalėjo pirmą nesėkmę šalies čempionate patyrusius Panevėžio „Lietkabelio“ (2-1) krepšininkus.

Fotogalerija

Tai buvo dviejų skirtingų pusių istorijos. Iki ilgosios pertraukos praleidę 45 taškus, kauniečiai didesnę dalį buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Viskas pasikeitė trečiajame kėlinyje.

„Žalgiris“ jį pradėjo pelnydamas 8 taškus be atsako ir pirmą kartą rungtynėse įgydamas dviženklę persvarą – 56:45. Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ pataikė vos 2 metimus iš 8 ir suklydo net 12 kartų, kai per pirmus du kėlinius buvo praradę vos 3 kamuolius.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Zachas LeDay smeigė tritaškį, skirtumas tarp komandų viršijo 20 taškų ribą (76:55), ir viskas rungtynėse tapo aišku.

„Neturiu pasakyti nieko protingo, – po dvikovos sakė „Lietkabelio“ treneris Nenadas Čanakas. – Po ilgosios pertraukos išėjome visai be susikaupimo ir vienas faktas gali paaiškinti antrą pusę: Mes išmetėme mažiau metimų nei padarėme klaidų. Išmetėme 17 metimų ir suklydome 18 kartų. Nežinau, ar esu girdėjęs apie tokį faktą aukšto lygio krepšinyje.“

Vos kiek daugiau nei 15 minučių žaidęs LeDay kartu su Edgaru Ulanovu buvo rezultatyviausias komandoje, pelnęs 15 taškų, ir tuo pačiu atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų – 6.

„Žalgiriui“ taškus pelnė visi 12 aikštėje pasirodę krepšininkai.

„Lietkabelio“ ekipoje efektyviu žaidimu pasižymėjo kitas aukštaūgis – Martynas Sajus. Jis per 20 minučių surinko 17 taškų ir 5 atkovotus kamuolius.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas ir Zachas LeDay (6 rez. perd.) po 15, Alexas Perezas 12, Marius Grigonis ir Paulius Jankūnas po 11, Rokas Jokubaitis ir Nigelis Hayesas po 7.

„Lietkabelis“: Martynas Sajus 17, Marius Valinskas 12, Tomas Dimša 9, Olufemi Olujobi 8.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (106)
Kiekvieno nuomone
silpnas LKL arne matom staigmenu nu bus tokiu runktyniu kur ne taskys klaipedoje zalgiris nera lengvai laimejes
2019-10-06
+22
Pirmoj pusėj pas Žalgirį dar jautėsi nuovargis po EL rungtynių.Gynyboj niekur nesuspėta,ką parodo tie 45 praleisti tšk.O antra pusė kaip ir dažniausiai buvo daug aukštesnio lygio.Lekavičius pagreitino žaidimą,tritaškiai puikiai krito.Džiugu dėl Perezo,reikėjo jam tokių sėkmingesnių rungtynių.LeDay lyderiavimas jau nestebina,bet patiko,kad visus tris tritaškius pataikė.Gera pergalė atsigavimui,su ja ir sveikinu.
2019-10-06
+10
...
pizdyyy gerai gavo per pertrauka tai ir pradejo zaist + lietkabelis neturi rotacijos tokiu tempu kaip pirmus 2 lost visas rungtynes
2019-10-07
-2
Aha
Apie Zalgirio aukstu gynyba viska pasako faktas, kad rezultatyviausias Lietkabelio zaidejas buvo Sajus (!!!) siose rungtynese. Tiesiog truksta jegos ir centimetru po kase, nera kam atstovet fiziskai. Gebenas lyg ir turejes but tas jegos centras, neatrodo, kad toks butu, bet nera ko is jo daug noreti, pirma karta zaidzia tokio lygio komandoj ir kol kas is esmes pagal rodoma zaidima uzima Birucio vieta, kuris pernai buvo trecias centras po Davieso ir Kavaliausko. Kazkiek net gaila, kad Kavaliauska pribaige traumos, ir tas pats Thompsonas visai praverstu. Bet pagal siumete sudeti atrodo, kad Sara ziauriai uzkniso tas pernykstis nuolatinis zyzimas del nemetamu/nepataikomu trajaku, tai dabar surinko tokius, kurie tipo pataiko (su baskais matem, kad nelabai, bet gal ateity pataikys), bet uztat net su labai vidutiniskais LKL centrais nesusitvarko. Ir visiems, kurie sakys, taigi nunese ta Lietkabeli, galiu is karto pasakyt, kad man neidomu, kiek tasku Zalgiris tasko LKL komandas, nes LKL siemet kaip niekad silpnas, as galvoju tik apie Eurolyga.
2019-10-06
-6
man nesuvokiama, kaip krepsinyje n metu profesionaliai dirbantys zmones, t.y. zalgirio vadyba ir saras, nemato tokiu akivaizdziu spragu komandos komplektacijoj. nereikia labai daug pinigu, kad komanda butu subalansuota.
2019-10-06
+16
zalgiris
pritariu kad iki nauju metu ar po dar reikes stiprintis negali dar zinot ar nieko nenutiks trauma ar ka ir kaip perez atrodys iki nauju