Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Šarūnas Vasiliauskas ir jo atstovaujama Gaziantepo „Gaziantep Basketbol“ (1-1) Turkijos pirmenybėse neatsilaikė prieš šalies grandą Stambulo „Fenerbahče“ (2-0).

Daugiausia pataiko: Nando De Colo

Ketvirtą kėlinį pralaimėjus 14:24, lietuvio komanda svečiuose 75:84 (17:23, 24:16, 20:21, 14:24) krito prieš Željko Obradovičiaus kariauną.

Vasiliauskas mačą pradėjo starto penkete, žaidė 22 minutes, įmetė 9 taškus (0/1 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir užfiksavo 13 balų naudingumą.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 21 (3/4 trit., 9 išprov. praž.), Derrickas Williamsas (2/6 trit.) ir Nikola Kaliničius – po 14, Melihas Mahmutoglu 9.

„Gaziantep Basketbol“: Jamelle'as Haginsas 20, Jamarras Sandersas 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Andrew Crawfordas 11, Canas Ogutas 10.