Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Sensacingą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Andoros „MoraBanc“ (2-1) komanda. Praėjusį sezoną 10-ą vietą čempionate užėmusi ekipa savo aikštėje 86:84 (20:21, 24:19, 18:16, 24:28) nukovė „Barcelonos“ (2-1) žvaigždyną.

Likus žaisti 75 sekundes, Dejanas Todorovičius pelnė du taškus su pražanga ir „MoraBanc“ tvirtai kontroliavo situaciją 86:78.

Kitoje atakoje Kyle'as Kuricas atsakė dviem taškais, paskui perėmė kamuolį ir pridėjo dar du taškus, taip greitai perpus sumažindamas katalonų atsilikimą 82:86.

Po minutės pertraukėlės Jeremy Senglinas prametė dvitaškį, o Nikola Mirotičius išprovokavo pražangą atakuodamas iš toli. Aukštaūgis realizavo pirmąsias dvi baudas, po trečios netaiklios kamuolį puolime sugriebė Brandonas Davisas bei jį perdavė Malcolmui Delaney.

Pastarojo metimas iš tritaškio zonos tikslo nepasiekė ir „Barca“ krito išvykoje.

Daviesas per 18 minučių įmetė 14 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko nuostabų rezultatyvų perdavimą, tačiau 5 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Amerikiečio sąskaitoje – 13 naudingumo balų.

Barselonos ekipa šiame susitikime prarado net 23 kamuolius. Mirotičius suklydo 6 kartus, Adamas Hanga – 4, Ante Tomičius ir Delaney – po 3.

„MoraBanc“: Moussa Diagne 19 (7 atk. kam.), Dejanas Todorovičius 17 (6 atk. kam.), Davidas Walkeris 9.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 17 (6 atk. kam., 6 kld.), Brandonas Daviesas 14 (5 kld.), Malcolmas Delaney 13 (6 rez. perd.), Ante Tomičius 12, Adamas Hanga ir Kyle'as Kuricas – po 10.

Atrinkti (0) Visi (9)
Antanas
jau laukiu kaip davies zalia pa.rodija niekins uz veltui praleistus metus pas isterika treneriuka.
2019-10-07
-13
Barca
tai kad ir draugyskose pralaimedavo na zaidimas banguoja eurolygoi vienaip cempionate kitaip atrodo atsipalaiduoja
2019-10-07
+3
asas
dar vienas istruko is siaures korejos pradejo daryti ir no look pass\'us ir trajakus metyt..nu super! :D
rada
Žiaurus Barcos žaidimas kol kas, pilna klaidų, jėgos po krepšiu visiškai nėra. Tomic minkštas, Mirotičius minkštas. Davies gerai varo, bet irgi nėra jėgos žaidėjas. Lipa per galvas jiems kas netingi. Puolime irgi nesuprasi. Metikų neišveda metimams, daro atakas po vieną, kažkoks chaosas.
2019-10-06
+8
Dom
Miroticius išvis medžių medis. Gynyboj nulis, kaip pro stovintį praeina, o ketvirtam kėlinį per jį ir prapiso su tokia medine gynyba ir kas antroj atakoj 2+1
2019-10-07
Ir tritaškius mėto o Žalgiryje kaip balsys po krepšiu buvo
2019-10-06
-1
...
bet zalgiris bent laimedavo. o cia jis gali ir 50 tasku mesti. jei barca pralaimi vistiek... tai kas cia gero?