Nuotr.: SIPA Press – Scanpix
Nuotr. SIPA Press – Scanpix

Po dvejų metų pertraukos į Europą rungtyniauti sugrįžęs Milošas Teodosičius tapo Italijos pirmenynių savaitės MVP.

Daugiausia pataiko: Kyle Weems

Pasaulio čempionatą dėl traumos turėjęs praleisti gynėjas praėjusį savaitgalį pirmą kartą išbėgo į aikštę su naujosios komandos marškinėliais, kai jo Bolonijos „Virtus“ 75:70 nugalėjo Venecijos „Reyer“ ekipą.

Serbas per 21 aikštėje praleistas minutes spėjo pelnyti 22 taškus (3/3 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud.), taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį ir iš viso surinko 27 naudingumo balus.

„Virtus" komanda, laimėjusi visas trejas rungtynes, „Serie A" čempionate kol kas žengia antra.