Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

2019-ųjų pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas įspūdingai prisistatė sirgaliams pirmosiose ikisezoninėse rungtynėse.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Williamsono atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ Atlantoje 133:109 (29:34, 46:27, 35:26, 23:22) sutriuškino vietos „Hawks“ ir iškovojo pirmąją pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse.

19-metis megatalentas atidarė „Pelicans“ taškų sąskaitą pelnydamas dvitaškį su pražanga, o jau antrąją mačo minutę užfiksavo gražiausią rungtynių epizodą, kai įkrovė kamuolį iš viršaus per Damianą Jonesą.

Vėliau Williamsonas dar porą kartų rungtynėse galingai sudrebino varžovų krepšį ir per 28 minutes pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei perėmė tiek pat kamuolių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jrue Holiday, kuriam užteko 18 minučių, jog pelnytų 21 tašką (4/4 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.).

Puikias rungtynes sužaidė vasarą iš Stambulo „Fenerbahče“ į Naująjį Orleaną persikėlęs Nicolo Melli. Italas per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“: DeAndre Bembry 16, Alexas Lenas 14, Johnas Collinsas 13, Camas Reddishas 11, Jabari Parkeris ir De'Andre Hunteris po 10.

„Pelicans“: Jrue Holiday 21, Brandonas Ingramas 19, Zionas Williamsonas 16, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 12, Jahlilas Okaforas ir Nicolo Melli (8 atk. kam.) po 11.

Kitose draugiškose rungtynėse Niujorko „Knicks“ 104:99 (27:16, 30:26, 26:29, 21:28) įveikė Vašingtono „Wizards“.

„Knicks“ naujokas Ignas Brazdeikis buvo registruotas rungtynėms, tačiau trenerio sprendimu nepasirodė ant parketo.

Nugalėtojams trečiasis 2019-ųjų NBA naujokų biržos šaukimas R.J. Barrettas per 39 minutes surinko 17 taškų (4/7 dvit., 2/6 trit., 3/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Moritzas Wagneris 16, Thomasas Bryantas 14 (14 atk. kam.), Rui Hachimura ir Jordanas McRae po 12.

„Knicks“: R.J. Barrettas ir Marcusas Morrisas po 17, Tajus Gibsonas 16 (9 atk. kam.), Kevinas Knoxas ir Wayne'as Ellingtonas po 12, Juliusas Randle'as 11 (7 rez. perd.).

Kiti draugiškų rungtynių rezultatai:

Čikagos „Bulls“ 112 – 122 Milvokio „Bucks“

Detroito „Pistons“ 91 – 115 Orlando „Magic“

Klivlando „Cavaliers“ 120 – 89 San Lorezno „Almagro“

Atrinkti (0) Visi (14)
T-Mac
Man tai Zionas zaidimu panasus i Blake Griffin.Reiketu jam numesti 10-15 kg.svorio.Jis jaunas dar auga dabar jo ugis yra ne 201 o 203.