Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Lygių neturėjęs Jamesas Hardenas siautėjo aikštėje ir išsiskyrė puikiu taiklumu, bet jam atsisėdus ant suolo Hjustono „Rockets“ ikisezoninėse NBA rungtynėse Japonijoje 129:134 (44:40, 41:33, 21:26, 23:35) nusileido čempionei Toronto „Raptors“ ekipai.

Gimimo vieta: Los Andželas, JAV

Hardenas per 27 minutes pelnė 34 taškus (7/7 dvit., 4/7 trit., 8/13 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Kuomet Hardenas paliko aikštę trečiojo kėlinio pabaigoje, „Rockets“ dar pirmavo 15 taškų pranašumu – 104:89.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Rockets“ buvo priekyje 8 taškais (109:101), tačiau „Raptors“ spurtavo 23:11 ir išsiveržė į priekį keturiais taškais.

Per likusį laiką „Raptors“ lyderystės neapleido ir šventė pergalę.

NBA čempionus į pergalę vedė labiausiai patobulėjęs praėjusio sezono krepšininkas Pascalis Siakamas, per 27 minutes pelnęs 24 taškus (8/8 baudos), atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs keturis rezultatyvius perdavimus ir blokavęs 1 metimą.

„Raptors“ komandoje nežaidė Kyle’as Lowry ir Marcas Gasolis, o Hjustono ekipoje – Tysonas Chandleris, Nene, Geraldas Greenas ir Anthony Bennettas.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (7/7 dvit., 4/7 trit.), Russellas Westbrookas 13 (1/6 trit., 6 rez. perd.), Ericas Gordonas (4/5 trit.) ir Clintas Capela po 12.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 24 (11 atk. kam.), Serge’as Ibaka 18 (8/10 dvit.), Fredas VanVleetas 16, Normanas Powellas 14, Chrisas Boucheris 12.