Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

„Telšių“ komanda Karaliaus Mindaugo taurės pirmajame etapo po pirmųjų rungtynių turi 5 taškų deficitą. Ryčio Vaišvilos kariauna pirmajame mūšyje namuose 63:68 (17:16, 11:15, 12:17, 23:20) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipai.

14
17
75%
3/4
4

Antrasis šių komandų susidūrimas spalio 22-ąją vyks Pasvalyje. Į antrąjį etapą pateks geresnį įmestų ir praleistų taškų santykį turėsianti komanda.

Trečiojo kėlinio viduryje „Telšiai“ turėjo 14 taškų deficitą (30:44), tačiau žemaičiai nepalūžo. Ketvirtojo kėlinio pradžioje jų atsilikimas sumenko iki 5 taškų (43:48), o iki mačo pabaigos likus 6,5 min. telšiškiai priartėjo per metimą – 54:56.

Tuomet „Pieno žvaigždės“ pataikė du baudos metimus, Laimonas Kisielius pridėjo tritaškį ir pranašumas šoktelėjo iki 7 taškų.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei po Tauranto Tamošiūno tritaškio „Telšiai“ turėjo 2 taškų deficitą, tačiau sėkmingiau mačą sužaidę pasvaliečiai prieš antrąjį mačą turi penkių taškų pranašumą.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 14 (5/6 dvit.), Mindaugas Stašys 12, Mindaugas Norkus 9 (8 atk. kam.), Tomas Rimša 8 (7 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas 7.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 14 (3/4 trit.), Paulius Petrilevičius 11 (6 atk. kam.), Dominykas Domarkas 10, Johnas Gillonas 8.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (6)
asas
cia pagal biudzetus tai tas pats kas zalgiris zaistu pries ryta ar neptuna..o jus visi stebites rezultatais ;) o kai jusu oziai gauna nuo ryto ar neptuno tia normalu? :) o nuo juventus 24 kartais mazesnio biudzeto? :DDDDDDD
2019-10-09
+1
Kokie faini originalus komandu pavadinimai. Telsiu Telsiai, Silutes Silute, Taurages Krepsinio Klubas, nu naxui neoriginaliau neimanoma...