Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

CSP lyderių nesustabdęs Vilniaus „Rytas“ (1-1) patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos taurės B grupėje.

19
21
67%
8/12
3

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai trečiadienio vakarą išvykoje 61:82 (17:19, 14:14, 23:25, 7:24) nusileido Ovidijaus Varanausko atstovaujamai Limožo CSP (1-1) ekipai iš Prancūzijos.

Nors pirmajame kėlinyje atkovojo 6 kamuolius puolime, „Rytas“ nesugebėjo sulaikyti 11 taškų per dešimt minučių pelniusio Semajaus Christono ir po ketvirtadalio rungtynių atsiliko dviem taškais – 17:19.

Antrajame ketvirtyje Hugo Invernizzi tolimu metimu pasiekė iki tol rekordinį 8 taškų CSP komandos pranašumą (27:21), tačiau 10:6 paskutinę atkarpą sužaidę „Ryto“ krepšininkai po pirmosios susitikimo dalies ir vėl atsiliko dviem taškais – 31:33.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos visą trečiąjį kėlinį keitėsi pirmaujančios ekipos vaidmeniu, tačiau ketvirčio pabaigoje 8 taškus per 2 minutes pelnęs Invernizzi privertė „Rytą“ atsilikti 4 taškais – 54:58.

Lemiamame ketvirtyje Marcuso Ginyardo ir Vincento Sanfordo tritaškių vedama Limožo ekipa „Rytui“ leido įmesti vos 7 taškus, patys surinko 24 bei taip užsitikrino pergalę 21 taško persvara.

CSP gretose labiausiai pasižymėjęs Christonas per beveik 31 minutę pelnė 19 taškų (8/12 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud. met.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 21 naudingumo balą.

Sostinės komandoje rezultatyviausiai žaidė Pako Cruzas. Gynėjas per 27 minutes surinko 13 taškų (1/5 dvit., 3/5 trit., 2/5 baud. met.), atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, tačiau tiek pat kartų pats pažeidė taisykles bei du sykius suklydo, taip užfiksuodamas 10 balų efektyvumą.

Daugiausia pataiko: Martynas Echodas

Varanauskas Limožo komandai per 9 minutes taškų nepelnė (0/3 dvit., 0/1 trit.), tačiau išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir užsidirbo bloką.

„Rytas“, lyginant su CSP, klydo ženkliai daugiau kartų: Limožo ekipa kamuolį prarado 8 sykius, o Vilniaus klubas – net 18.

„Varžovai puikiai gynėsi, ypač antrojoje pusėje. Jie neleido mums perduoti kamuolio į vietas, kuriose jis turėjo būti. CSP taikė gerą spaudimą, perėmė kamuolius ir greitajame puolime surinko apie 20 taškų.

Tai jiems buvo lengvi taškai. Prieš rungtynes kalbėjome, kad negalime klysti, nes varžovai tuo pasinaudos. Taip ir nutiko”, – susitikimą komentavo „Ryto“ komandos vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis.

Į akis krito ir skirtumai dvitaškių pataikyme – „Rytas“ pataikė vos 29 procentus (9/31 dvit.) dviejų taškų vertės metimų, kai CSP realizavo 52,3 procentus (23/44 dvit.) bandymų.

Jau kitą antradienį „Rytas“ namuose kovos su vienvaldžia grupės lydere Belgrado „Partizan“ komanda, kurios gretose – praėjusiais metais sostinės ekipai atstovavęs Arciomas Parachouskis.

CSP: Semajus Christonas 19 (8 rez. perd.), Vincentas Sanfordas 16 (6 atk. kam., 3/3 trit.), Hugo Invernizzi 14 (4/6 trit.), Marcusas Ginyardas ir Brianas Conklinas po 10.

„Rytas“: Francisco Cruzas 13 (3/5 trit.), Terrellas Holloway 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Evaldas Kairys (5 atk. kam.), Cameronas Bairstow (5 atk. kam.) ir Arnas Butkevičius po 7.

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (221)
Dar vienas "perlas":D
TDaY akivaizdu kad Rytas bus vieni favoritu Eurocupe. Loko pries sezona visi statei 1 vieta power rankinguose. Manau Loko, Rytas ur Unicaja - 3 sio sezono favoritai 2019-10-01
2019-10-10
+4
Pasijuokim is locho
Prisimenu vieno locho komentarus pries savaite. Kur tu dabar, loche? TDaY Paco Cruz, Bendzius, Butkevicius, Halloway - visi jie zalgeri butu lyderiai ir zaistu startiniam 5. Rytas si sezona stipresne sudeti surinko. TDaY Pyzdec, nuo Sirvydzio nei oer metra negali atsitraukt, nesveikai greitas metimas. 2019-10-01 TDaY pyzdec Sirvydzio metimas staigus. Kaip Curry tokiu beveik greiciu ismeta kamuoli o.O 2019-10-01 TDaY Bendzius - geriausias siu metu lietuvos 4 numeris be jokiu kalbu. Aisku su salyga jad Savoni laikome centru 2019-10-01
2019-10-10
+2
O kodel tas pideras raudonkurwinis Vapsie_pohui nepasirode? Juk taip cia draskesi pries savaite😂😂