Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Įspūdingai gynyboje ketvirtąjį kėlinį sužaidę Kazanės UNIKS (1-1) krepšininkai įsirašė pirmąją pergalę Europos taurės reguliariajame sezone.

21
29
6
86%
6/7

Rusijos klubas namuose 80:67 (12:15, 26:20, 17:25, 25:7) nugalėjo Ljublianos „Cedevita Olimpija“ (0-2) ekipą.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes Marko Simonovičius baudų metimais padidino „Cedevita Olimpija“ pranašumą iki 13 taškų (60:47). Tačiau nuo to laiko strigę puolime Ljublianos krepšininkai likusią 12 minučių atkarpą pralaimėjo 7:33 ir patyrė antrąjį pralaimėjimą Europos taurės varžybose.

Įspūdingai Kazanės ekipos gretose žaidė Jamaras Smithas. Nuo suolo pakilęs amerikietis per 30 minučių pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 3/4 trit.) atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

„Unics”: Jamaras Smithas 21 (6 rez. perd., 29 naud. bal.), Alexas Tyusas 13 (6 atk. kam., 3 blk.), Erickas McCollumas 11.

„Cedevita Olimpija“: Marko Simonovičius 13, Ryanas Boatrightas 11, Edo Muričius ir Jaka Blažičius po 9.