Prancūzijos vyrų krepšinio antrosios lygos čempionato 22-ojo turo rungtynėse šeštadienį „Chalons en Champagne“ komanda, kuriai atstovauja Klemensas Patiejūnas, namuose po pratęsimo 70:78 nusileido „Saint-Vallier“ ekipai.

Visą susitikimą be keitimo žaidęs lietuvis buvo rezultatyviausias savo klubo gretose. Jis per 45 min. pelnė 17 taškų (2/6 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, tačiau ir pats dėl 5 pražangų turėjo palikti aikštę.

„Chalons en Champagne“ (8 pergalės/14 pralaimėjimų) komanda turnyro lentelėje tarp 18-os ekipų užima 15-ąją vietą.

Jonas
O tai kada jis paliko aikste, jeigu zaide 45 minutes, na idomiai cia, jeigu tai ne redaktoriu klaida, tai manau tai turejo ivykti per paskutinias sekundes.