Nuo 2018-ųjų vasario aikštelėje nebuvęs Kristaps Porzingis ir vėl džiugino susirinkusius žiūrovus sėkmingais savo epizodais.

Amžius: 24
Ūgis: 221 cm
Svoris: 109 kg
Gimimo vieta: Liepoja, Latvija

Latvio sugrįžimas nebuvo pažymėtas pergale: Dalaso „Mavericks“ svečiuose 117:124 (28:26, 31:24, 27:36, 31:38) nusileido Detroito „Pistons“ ekipai.

Porzingis susitikimą pradėjo starto penkete ir per 19 minučių pelnė 18 taškų (5/11 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius pardavimus.

„Mavericks“ gretose už latvį rezultatyviau žaidė tik Slovėnijos krepšinio žvaigždė Luka Dončičius, kuris įmetė 21 tašką (5/10 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 5/10 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius pardavimus bei du kartus suklydo.

Dalaso klubas po Dončičiaus metimo antrajame kėlinyje turėjo 14 taškų persvarą, bet rungtynių eigoje jos išlaikyti nebesugebėjo.

Susitelkę „Pistons“ jau po ilgosios pertraukos rezultatą išlygino (86:86) ir viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Derrickas Rose‘as atliko reidą link krepšio, Luke‘as Kennardas smeigė tritaškį, o taškus su pražanga vėl pelnė Rose‘as ir šeimininkų persvara tapo dviženklė – 103:91.

„Mavericks“ dar buvo sumažinę deficitą iki 6 taškų, bet „Pistons“ greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir apie pergalę svečiams pagalvoti nebeleido.

„Pistons“: Blake‘as Griffinas 17 (4/5 dvit., 2/7 trit.), Andre Drummondas (9 atk. kam.) ir Reggie Jacksonas po 13, Markieffas Morrisas 12 (5/9 metimai), Reggie Jacksonas 11 (3/10 trit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 21 (5/10 dvit., 2/8 trit., 8 atk. kam.), Kristaps Porzingis 18 (5/11 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam.), Timas Hardaway 17 (3/7 trit.), Jalenas Brunsonas 11 (4/6 dvit.).

D.rose
neparasyta kaip d. rose suzaide :PER 24MIN - 18 pts ( 8/11 2pts, 0/1 3pts, 2/3 FT), 2reb, 5 ast. 1 tov.
2019-10-10
-3
Porzingio traumos kaip nebūta.Taškus renka,kamuolius ima.O Luka kaip visada daug darbo atlieka ir tampa lyderiu.Šitą duetą bus labai įdomu žiūrėti ir kaip jie susižais.